Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés

Az ismeretségi körömben nagyon sokan szeretnének gyereket, viszont nemrég olyat is hallottam, hogy "ha nem lehet gyereke, akkor nem akar férfit sem az életébe".

Erről mi a véleményetek?


Aki a kijelentést tette, ő ezt komolyan is gondolja, tehát igazából el van kapcsolat nélkül is.

Ez azért is szomorú, mert így nem a kapcsolat a fontos, hanem a gyerek.


Ezek után kíváncsi vagyok, hogy vannak-e itt olyan nők, akik inkább társcentrikusak, és nem függnek ennyire a gyerekkérdésen, hanem bőven elvannak gyerek nélkül is.


2022. dec. 2. 19:35
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
93%

Sztm meg csak arról van szó, h ha az adott pasi nem akar gyereket, akkor az a pasi nem kell. Ezen mit nem lehet érteni? Mi olyan felháborító ezen?

Amúgy meg a pasik jönnek mennek, hiába gyerek, házasság, közös ház.. Szoval bőven lehet pótolni egy férfit, de egy gyereket nem. De ettől függetlenül én se úgy terveztem, h lányom apja nincs velünk.

Meg nem kötelező olyan esküvőre menni, ahova nem lehet gyereket vinni. Barátnőmére se lehetett és mégis elmentem, nem puffogtam és nem is utálják a gyerekeket.

Unokatestvérem esküvőjére se lehetett vinni gyereket, akkor nem is tudtam kire bízni és nem mentem...persze vérig volt sértve és azóta se beszél velem. Párom tesójáék se akarnak gyereket, mégis gyerekekkel együtt ment mindenki az esküvőre.

Nem minden szülő nézi le az olyat, aki nem akar gyereket és nem minden gyerekmentes ember utálja a gyerekeket szerencsére.

Felesleges ezen vitatkozni sztm. Mindenki csinál amit akar.

N 30

2022. dec. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyan olyan felesleges vita, mint amikor azon nyavalyogtok ki mit vár el...

Akár gyereket, nem akar..

Elvárja h külön éljen..

Legyen 500as fizetése..

Ha valaki nem felel meg ennek vagy nem akarja ugyan azt mint ő, akkor már háborog meg szidja a másikat. Ennek mi értelme.

Amúgy kérdező! Te nem kellesz a nőnek vagy minek boksz ki ilyenen?

2022. dec. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem ott kezdődik hogy a két ember el tudja -e fogadni egymást vagy sem, utána jöhet a gyerek. De csak a gyerek miatt otthagyni a párját az majdnem olyan, mint amikor én azért hagyom ott a páromat, mert nem keresi meg az 500 ezret. Előrébb vannak az elvárások mint egymás megbecsülése.
2022. dec. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem akartam gyereket. 22N
2022. dec. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

32: Maga a stílus furcsa, hogy nem fontos a másik személye, csak gyereke lehessen.

Nem látom ezt normális kapcsolatnak, nem társat keres valójában.

2022. dec. 3. 11:12
 36/38 anonim ***** válasza:
94%
Attól még kereshet társat, csak fontos neki az is, hogy olyan legyen a társa, aki szintén akar gyereket!
2022. dec. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Van kapcsolatom lassan 8 éve, mert szeretem a férfiakat (a barátomat), szeretem a jó szexet, amit megad, de 15-16 éves koromtól kezdve nem akarok gyereket.


Többek között, mert onnantól kezdődött, a gyerekvállalással nyaggatás - akkor még csak említés címen, hogy mert meg minden kisgyereket rám sóztak a rokonságban, "játssz velük". De ha én mondjuk nem a kétéves random hisztijét hallgatnám?


Szóval akkortájt fogalmazódott meg bennem, hogy saját gyereket soha.

33 múltam, azóta sem.

2022. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
69%
Elég érdekes hogy elég csak megemlíteni bármelyik ilyen kérdésnél hogy nagyon undorítóak a gyerekgyűlölők trágár kirohanásai a férgezéssel, fialással, lárvákkal, és máris - szinte rendelésre! - megjelennek és ontják magukból a mérhetetlen frusztrációikat és a vállalhatlanul undorító szövegeiket...
2022. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!