Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja a pasimnak?! (részlete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja a pasimnak?! (részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátom , akivel 1 éve vagyunk együtt. Ő az első komolyabb kapcsolatom. Eleinte minden tök jó volt, sokat hülyültünk, bár akkor sem volt szex, amit nagyon hiányoltam. kb. fél éve teljesen megváltozott, depressziós (bár ő tagadja), nem örül semminek, nem telefonál, nem ír soha smst. Csak msn-en beszélünk, illetve amikor találkozunk. Mindig az a kifogása, hogy ő nem a szavak embere és hülyeségnek tartja a telefonálást. Bezzeg a fiú haverjaival képes órákig beszélni. Azt hozzáteszem, hogy 26 éves és előttem nem volt barátnője. Nem is csókolózott, semmilyen kapcsolata nem volt nőkkel. Ja és nem volt még köztünk szex, mert ő nem akarja. Nem egyszer rámásztám :D, próbálkoztam, ő fel is izgult és azt mondta, hogy még nem érzi úgy, hogy meg kéne tennie, várjunk vele. Képes inkább kiverni magának, minthogy lefeküdjünk. Vagy ha el akarok menni bulizni, nem akar jönni velem, mert azt mondja, bűntudata van bulizás után és ő nem akar "fertőbe" járni. Persze ha egyedül megyek el, féltékenységi rohamot kap és meg van sértődve. Nem tudom mi a baja. Nem egyszer megfordult a fejemben, hogy elhagyom, de utána bűntudatom támad, hogy elhagyom, amikor ilyen lelkiállapotban van. Ráadásul a családja iszonyat örül nekem, hogy végre van a fiúknak barátnője. Próbáltam már megbeszélni vele, mindig azt mondja, hogy semmi baja, csak nincs minek örülnie és hogy az volt a kivételes eset amikor a kapcsolatunk elején jókedvű volt.
2010. okt. 1. 19:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Orvoshoz ? Minek ? Az majd gondolod megoldja helyette a problémáit ? Tök gáz a srác. Hagyd a francba azt menekülj ha nem akarsz te is becsavarodni. Az is lehet, hogy buher a csávó.
2010. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Amennyiben a srác nem meleg, ( és ezt a családjától kérdezd meg, az anyukájától egészen pontosan ) akkor piszkosul értékes ember.


Döntsd el, hogy fel akarsz, fel tudsz-e nőni hozzá, vagy elmenekülsz,. ahogyan a többi nő tanácsolja neked, ám ekkor élheted a kuyaidomárok életét, ahol a társad soha sem lesz, csak egy idomított pasid/férjed és kizárólag nőkkel leszel őszinte egész életedben.


Nem ennyire sarkos a valóságban, de amit leírtam, a döntéshez jó indulás.

2010. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tényleg sok értékes tulajdonsága van, ez nem kétséges. De én már kezdek belefáradni ebbe az egészbe. Az, hogy nincs testi kapcsolat, folyton elveszi a kedvem és hiába kérdezem mi baja vagy próbálom felvidítani, nem reagál semmire. Csak úgy "van".
2010. okt. 1. 20:30
 14/16 anonim ***** válasza:

20:01

Hogy te mekkora egy seggarc vagy... Látom sosem hallottál még pszichés betegségekről, szóval most elárulom a nagy titkot, hogy léteznek. Az orvos sem helyette oldja meg a problémáit, hanem segít neki feltárni azokat, és ráveszi a megoldásra, mivel olyanokat tud, amiket te nem (gondolom sok ilyen ember van még).


Kérdező: ha ennyire abnormálisan viselkedik, akkor mindenképp minimum nézesd meg egy SZAKemberrel (ne a gyikhu ostobábbnál ostobább taplóitól várj segítséget)! Meg kell tudni, mi a probléma forrása, és azt kezelni. Nem a tünetet, esetleg menekülni, mint a 20:01es idióta.

2010. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem is a homoszexualitás jutott eszembe.
2010. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A 20:41-es biztos valami agyturkász.

Pszihés betegség persze, de ezt a csoda tabiival nem oldja meg senki. Max jó sokáig lehúzza majd lével.

Az okos tanácsaidat meg tartsd meg a pszihomókusodnak te elmerogyant.

2010. okt. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!