Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tinder mennyi ideig mutatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinder mennyi ideig mutatja a profilomat miután kikapcsoltam hogy mutasson?

Figyelt kérdés
1 évvel ezelőtt sokáig Tindereztem, de az már a múlt, és azóta lett egy csodaszép barátnőm. Viszont most a családi ebédnél feljött a téma, hogy milyen dolog ez Tinder, meg stb. és annyi a lényeg, hogy gyors letöltöttem, és megmutattam mindenkinek hogy működik, aki még nem látta. Kb. fél percig volt látható a profilom, 2-őt húztam balra, majd kikapcsoltam. Viszont 5 perc után is kaptam lájkokat. Mennyi ideig fog még mutatni a Tinder? Nem szeretném, hogy egy közös ismerős meglásson, és a barátnőm azt higgye megcsalom. Későn gondolkoztam az a baj.

2022. dec. 25. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kikapcsolni kell, hanem törölni magadat. 🤦‍♀️


Feltéve, ha ezt akarod.

2022. dec. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a baj azzal hogy nem töröltem magam, ha ki van kapcsolva a profilom és nem használom az alkalmazást.
2022. dec. 25. 14:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De meddig tart magad torolni? 10 mp?
2022. dec. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.



Ezzel csak az a gond, hogy ez az egész azt feltételezi, hogy nem tervezel komolyabban a barátnőddel.


Nem ismerlek, nem szokásom ítélkezni sem, de jobb, ha magadba nézel, és Te teszed fel magadnak a kérdést...

2022. dec. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Pár perc biztonsan kell az átálláshoz. Érdemes lehet megelőzni a problémát azzal, hogy beszélsz róla a barátnődek és utána gyors el is tereled a témát.


Off: mondjuk én kíváncsi lennék, hogy jön fel egyáltalán a Tinder egy karácsonyi ebédnél olyan szinten, hogy azt reprezentálni kell.

2022. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálam ha egy ideig pl 1 hónap vagy 6 hét nem használom akkor jön egy üzi közvetlenül a képernyőre hogy nem használtam úgyhogy elrejt( nem ezt a kifejezést használja hanem mást lényeg hogy nem virít a pofám jelenleg a kínálatban)
2022. dec. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Anno a lezárások idején elég sok melót fektettem a profilba, és nem akarom csak úgy veszni hagyni, ezért nem törlöm. De ez már rég volt, több mint 1 éve nem nyúltam a tinderhez, és most sincs rá okom.


A barátnőmet nagyon szeretem, eszem ágában sincs a háta mögött szórakozni vele. Az meg hogy most előkerült a tinder, az nem amiatt van, mert én akartam tinderezni, meg csajozni.


Úgy került elő a téma, hogy az exemmel tinderen jöttem össze, és most pár napja tesóm egyik barátja is tinderen jött össze valakivel. Az idősebb rokonok viszont nemtudták ezt az egészet elképzelni hogy működik, ezért mutattam meg nekik.

2022. dec. 25. 16:24
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

"Anno a lezárások idején elég sok melót fektettem a profilba, és nem akarom csak úgy veszni hagyni, ezért nem törlöm."



Úristen, szánalmas vagy.

2022. dec. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Indokold meg kérlek, nem látom a problémát.
2022. dec. 25. 18:22
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak magamból indulok ki, pont leszarnám, mennyi időt vett igénybe (nevetséges amúgyis), ha szeretek valakit, és a kapcsolat eljutott egy bizonyos szintig, pofám nem lenne hibernálni magamat...írom ezt úgy, hogy nem vagyok egy vaskalapos nő, és tisztában vagyok azzal is, milyen sok inger éri az embert...
2022. dec. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!