Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tinder mennyi ideig mutatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinder mennyi ideig mutatja a profilomat miután kikapcsoltam hogy mutasson?

Figyelt kérdés
1 évvel ezelőtt sokáig Tindereztem, de az már a múlt, és azóta lett egy csodaszép barátnőm. Viszont most a családi ebédnél feljött a téma, hogy milyen dolog ez Tinder, meg stb. és annyi a lényeg, hogy gyors letöltöttem, és megmutattam mindenkinek hogy működik, aki még nem látta. Kb. fél percig volt látható a profilom, 2-őt húztam balra, majd kikapcsoltam. Viszont 5 perc után is kaptam lájkokat. Mennyi ideig fog még mutatni a Tinder? Nem szeretném, hogy egy közös ismerős meglásson, és a barátnőm azt higgye megcsalom. Későn gondolkoztam az a baj.

2022. dec. 25. 13:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én is magamból indulok ki, és az hogy van egy inaktivált, nem használt felhasználóm egy társkereső applikáción, az nem jelenti azt, hogy én egy szar alak vagyok, vagy nem akarok kapcsolatot, vagy hogy megbízhatatlan lennék. Hanem csak azt, hogy volt egy olyan időszakom, amikor használtam a Tindert. De ennyi. Most az hogy nem törlöm ki magam... Nagyon sokan hagyják csak ott a felhasználójukat. Nagyon rég nem használtam az alkalmazást, és nem is fogom, mert szeretek valakit. De ez tök egyértelmű szerintem.
2022. dec. 25. 19:06
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az engem is érdekel mit jelent "sok melót fektetni a profilba"?
2022. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!