Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha kívánom őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kívánom őt egyfolytában, de erősebb a méltóságom?

Figyelt kérdés
Olyan erős vele a kémia hogy minden nap minden órájában kívánom, de az önbecsülésem erősebb. Csak szex szóba sem jöhet.. érzéseim is vannak, de jelen állás szerint a kapcsolat nem fog működni, így beszélni sem akarok vele. A szex soha senkivel nem volt ennyire jó és ha csak rá gondolok, elobb utóbb magamhoz kell nyúlnom. Akinek volt már ilyen, mit tettetek?

2022. dec. 25. 16:56
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
9. Ezt nem jelentette ki soha, meg azt sem hogy nem akar kapcsolatot. Durva pedig főleg nem volt
2022. dec. 25. 18:00
 12/33 anonim ***** válasza:
7%
Mekkora farka van neki?
2022. dec. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
62%
Én inkább megélném akkor is... Tudod, mennyire ritka az ilyen? Bár lehet, csak én vagyok szerencsétlen, hogy sosem vagy épp csak alig működik a kémia, és ez annyira elkeserítő. Ki nem hagynám, ha végre jönne egy ilyen az életembe. Értem, hogy érzelmileg fáj és zsákutcának tűnik, de... Nem tudom, hány éves vagy, az idő repül, a fiatalkor hamar elszáll, utána már nem olyan. Megbánhatod, ha kihagyod, és többé még csak hasonló sem lesz.
2022. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
22%
Hol van most a pasi?
2022. dec. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
56%

Ennek az lesz a vége, hogy teljesen belezugsz (arra felé tartasz) követelőzni kezdesz ő meg vagy még tovább használ vagy szépen kirak, mert kijelentette, hogy kapcsolatot nem szeretne!

Vagy megszakítász vele mindenféle kontaktust vagy mész lejjebb a gödörbe, amit magadnak ástál ki.

Ez a kettő opció van, döntsd el mi lenne jobb szamodra.

2022. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
13%

Utolsó, pont ezt írta a kérdező, hogy emiatt nem beszél az illetővel....🤦‍♀️


Mondjuk, azt nem fejtette ki, milyen gyakran találkoznak, mivel, ha közvetlen kolléga, úgy igen nehéz megszüntetni a kontaktust..


Egy jó tanács, az adott személy negatív tulajdonsagait kell a szemed elé vetíteni, naponta többször tudatosítani, és úgy sikerülhet!

2022. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
48%
Nem azt írta, annyit írt nem akar kapcsolatot és, hogy többet érez iránta, ez nem szerelem utolsó... 🤦‍♀️
2022. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
36%

Ki mondta, hogy szerelem? 😃


16os voltam

2022. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
0%
Hát őszintén szólva tudjad hogy mi az a önmegtartóztatás illetve talán akivel keféltél annak és jó lehetett és lehet hogy fél kezdeményezni így azt javaslom hogy kérdezd meg tőle.
2022. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
51%

Választanod kell a kettő közül!

Vagy szex vagy önbecsülés!


Vagy azt tudod csinálni h mondjuk 3szor lefekszel vele közben meg keritesz egy másik pasit. Ahol ugyanígy lesz szex meg eltereled a figyelmed.


Ha hosszú távon folytatod ezt lelkileg nagyon rossz lesz.


Várakozás lelkesedés szenvedés.

2022. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!