Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha kívánom őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kívánom őt egyfolytában, de erősebb a méltóságom?

Figyelt kérdés
Olyan erős vele a kémia hogy minden nap minden órájában kívánom, de az önbecsülésem erősebb. Csak szex szóba sem jöhet.. érzéseim is vannak, de jelen állás szerint a kapcsolat nem fog működni, így beszélni sem akarok vele. A szex soha senkivel nem volt ennyire jó és ha csak rá gondolok, elobb utóbb magamhoz kell nyúlnom. Akinek volt már ilyen, mit tettetek?

2022. dec. 25. 16:56
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
15%

Meg azon gondolkozzal milyen ember az aki semmibe veszi az érzéseidet?


Feküdj le vele utána hagyjad a pcsaba! És ahoz szigorúan tartsd magad. És ne akard újra meg újra!

2022. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
23%
Bele fogsz kattanni, ha nem hagyod.
2022. dec. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
21 és vagyok. Most miért kellett engem lepontozni?
2022. dec. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

23. Az ilyen emberrel nem kellene lefeküdnie...


Ne beszélj hülyeségeket.

2022. dec. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
33%
Azért lettél lepontozva, mert itt meg van moralizálva, hogy miért jó érzéketlen trógerekkel baszatni magukat a csajoknak.
2022. dec. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
25. Az értelmesebb emberek nem kíváncsiak az ilyenekre!
2022. dec. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
48%
Én azt csinálnám, hogy amikor eszembe jut, akkor masztival csillapítanám a vágyat, emellett pedig nyitott szemmel járnék, és keresgélném tovább a megfelelő férfit az életembe. Ha jön egy új pasi, akiben perpektívát látsz, akkor rohamosan halványulni fog az előző iránt érzett szexuális vágyad, és ha az új pasi rendesen ki is tud elégíteni, amikor eljuttok az ágyba, akkor jó eséllyel teljesen el is fog múlni.
2022. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
24%
Én azt veszem le ebből hogy a szex jó de nem tart olyan különlegesnek nem érzi azt hogy többet szeretne tőled. Én elengedném még ha nehéz is.
2022. dec. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

" de jelen állás szerint a kapcsolat nem fog működni,"

Ez azt jelenti kapcsolatban él?

2022. dec. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
28. Igen?
2022. dec. 29. 10:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!