Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha kívánom őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kívánom őt egyfolytában, de erősebb a méltóságom?

Figyelt kérdés
Olyan erős vele a kémia hogy minden nap minden órájában kívánom, de az önbecsülésem erősebb. Csak szex szóba sem jöhet.. érzéseim is vannak, de jelen állás szerint a kapcsolat nem fog működni, így beszélni sem akarok vele. A szex soha senkivel nem volt ennyire jó és ha csak rá gondolok, elobb utóbb magamhoz kell nyúlnom. Akinek volt már ilyen, mit tettetek?

2022. dec. 25. 16:56
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Ha rám írsz, leírom az egész sztorit privátban, kiváncsi lennék mit mondasz
2022. dec. 29. 10:59
 32/33 anonim ***** válasza:
Jó akkor újból leirom én elengedném még ha nehéz is. A kémia egy dolgod ha komoly kapcsolatot akarsz és tudod hogy kapcsolat nem fog működni csak szex akkor mi a fenének kattogsz rajta!? Ám még sztem még más férfival is fog működni a kémia majd idővel rájössz.
2023. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ha elzárkózik az érzésektől akkor ott vmi oka van ha meg akarod tudni akkor kitarthatsz mellette egy ideig de ne csodálkozz majd hogy csalódol benne. De te érzed te ismered csak azért írom mert az exem is kb ilyen volt kitartottam mellette de minek. Én elengedtem az ilyen szexgépet de ha komoly dologról beszéltem vele pl összecuccolás stb teljesen elzárkozott.
2023. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!