Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a pasi szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2 éve tart. Alig találkozunk pedig itt lakik nem messze. Én hívom de nem jön. De beszélgetni mindig akar messengeren,keres,érdeklődik,kérdez a dolgaimról. Ha szexuális témát bedobok akkor nem annyira vevő rá. Nem szereti ha nyomulok pedig régen imádta ha huncutkodtam vele. És múltkor is küldött egy olyan vicces képet hogy írj a csaj a pasinak hogy menjen át szexelni . A pasi meg azt írja vissza hogy jó lenne ha érdekelné hogyan telt a napja. Erre a csaj azt írja vissza hogy leszarom a napodat.

Nem hiszem hogy haragudna rám vagy ilyesmi mert keres és olyankor dumálunk de nem tudom mi van vele. Szerintetek? Én már nem is tudom mit írjak neki vagy hogy viszonyuljak hozzá. És kevés a szex is nekem ez így nem olyan jó.


2022. dec. 25. 18:43
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
27%
Mert az eszköze vagy, semmi más
2022. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Hát bocsi de ennek nem sok értelme van amit írtál. Ő is ugyan úgy az én eszközöm és vágyom rá szexuálisan. Bele egyezett mikor elkezdtük és kölcsönös alapokon volt minden.
2022. dec. 25. 18:48
 3/45 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem szeretnél egy szextárgy lenni, akkor kuka. Bizonyára van értelmesebb, aktívabb, és talán kedvesebb jelentkező is hasonló szerepkör betöltésére.
2022. dec. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam szextárgynak és a kérdés sem erre irányul...nekem most arra van szükségem ami vele volt eddig.
2022. dec. 25. 18:53
 5/45 anonim ***** válasza:
38%
Azt nem kapod meg.
2022. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
81%

Sérti az egóját hogy nem érzelmileg ömlengsz, hogy ugy nem kapott meg.hanem csak szexre veszed.

Nekem ez jön le.

2022. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
46%

“És kevés a szex is nekem ez így nem olyan jó.”

És találkozni sem nagyon akar. Biztos ő a te eszközöd és nem fordítva? Úgy tűnik úgy történnek a dolgok, ahogy azt ő szeretné.

2022. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó ;)
2022. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
6os végre te érted a kérdést. Lehet ebben valami de nem vágyunk ilyesmire. Én legalábbis nem igazán. Ettől függetlenül mindig kedves vagyok hozzá. Én nem tudom mit csináljak.
2022. dec. 25. 19:00
 10/45 anonim ***** válasza:
21%
Ja ti eszközök vagytok, éééértem.
2022. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!