Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a pasi szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2 éve tart. Alig találkozunk pedig itt lakik nem messze. Én hívom de nem jön. De beszélgetni mindig akar messengeren,keres,érdeklődik,kérdez a dolgaimról. Ha szexuális témát bedobok akkor nem annyira vevő rá. Nem szereti ha nyomulok pedig régen imádta ha huncutkodtam vele. És múltkor is küldött egy olyan vicces képet hogy írj a csaj a pasinak hogy menjen át szexelni . A pasi meg azt írja vissza hogy jó lenne ha érdekelné hogyan telt a napja. Erre a csaj azt írja vissza hogy leszarom a napodat.

Nem hiszem hogy haragudna rám vagy ilyesmi mert keres és olyankor dumálunk de nem tudom mi van vele. Szerintetek? Én már nem is tudom mit írjak neki vagy hogy viszonyuljak hozzá. És kevés a szex is nekem ez így nem olyan jó.


2022. dec. 25. 18:43
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Bennem is egyre jobban érlelődik hogy inkább hagyom és ha majd eljön az ideje keresek magamnak mást. De nem tudom hogyan kellene lezárnom vele. Igazából ha ő nem keresne mindig én turi nem írnék neki .
2023. jan. 2. 21:01
 42/45 anonim ***** válasza:

Azért, mert rád unt, mert így kényelmes! Ennyit érsz számára, hogy levesz akkor a polcról, amikor az neki jól esik.

Miért? Mert megteheti. Inkább a hogyan a lényeg. Azt döntsd el, hogy neked ez jó-e így. Írod, hogy kevés. Tehát a szerepét sem tölti most be.

Egy halott kapcsolatba ölsz évekért, ami kérdés, hogy ad-e neked még bármit…

2023. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

De ha kiüresedett,ellaposodott akkor miért küld mindig üzenetet? Egyre sűrűbben. Ma is küldött csak egy vicces képet. Szinveszterkor is az első volt aki üzent éjfél után..... nem értem ezeket a dolgokat. És egyre több mindent elmond magáról. Mégis akkor mire jó ez? Akkor hagyjuk egymást békén ha nem akar semmit és ennyi. Így szokott lenni. Talán csak barátság szinten akarja fenntartani a dolgot.

Utolsó: azért nem értek egyet veled mert jó oké hogy akkor jön mikor ő akar de ettől függetlenül nagyon rendes hozzám és ez tudom nem mond így semmit de ő nagyon sokáig nem volt ilyen. Írt ha kefélni akart ,jött,hamar a lényegre tért,dugtunk,haza ment. Így működött. És sosem írt este 10 előtt,sosem válaszolt az üzeneteimre ha én keresetem és sosem momdott el magáról semmit soha,nem küldött vicces mémeket,nem küldött képeket ha mondjuk járt valahol,nem osztotta meg velem higy mi van a kisfiával vagy az apukájával ....viszont dugtunk. Most meg szövegel de dug i nem jön. Nekem az lenne a normális hogy ha kiüresedik akkor egyálltalán vagy alig beszélünk. De mindig gondol rám. Régen mindig nyomult,huncut üziket küldött most meg alig ,szinte nem is. Egyébként a szex is megváltozott vele, már amikor itt van ugye. De pl régen nem is csókolt meg

Ha én.megcsókoltam csak olyan slamposan viszonozta. Most meg megcsókol és szenvedélyesen. És sokszor van hogy szex közben is fogja a kezem,vagy simogatja az arcom . És mikor elmegy akkor hangosan elkezd nevetni. Nem tudja kontrollálni azt momdja nem rajtam nevet csak nagyon jól érzi magàt és így jön ki rajta. De ha ilyen jó tényleg amit már mondott is és láttam is rajta akkor meg miért nem akar átjönni. Nagyon ellentmondásosan viselkedik. Nekem ha valami jó akkor még kérek belőle. De akkor ő miért nem kér? Nem értem.

2023. jan. 4. 21:34
 44/45 anonim ***** válasza:
A múltkor akart jönni, de neked az már túl késő volt aznap.
2023. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Jó igen az az 1 nap. De leőtte 6 hétig??... régebben se lógtunk folyton együtt de havi 1-2 találkozó belefért neki.
2023. jan. 5. 17:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!