Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a pasi szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2 éve tart. Alig találkozunk pedig itt lakik nem messze. Én hívom de nem jön. De beszélgetni mindig akar messengeren,keres,érdeklődik,kérdez a dolgaimról. Ha szexuális témát bedobok akkor nem annyira vevő rá. Nem szereti ha nyomulok pedig régen imádta ha huncutkodtam vele. És múltkor is küldött egy olyan vicces képet hogy írj a csaj a pasinak hogy menjen át szexelni . A pasi meg azt írja vissza hogy jó lenne ha érdekelné hogyan telt a napja. Erre a csaj azt írja vissza hogy leszarom a napodat.

Nem hiszem hogy haragudna rám vagy ilyesmi mert keres és olyankor dumálunk de nem tudom mi van vele. Szerintetek? Én már nem is tudom mit írjak neki vagy hogy viszonyuljak hozzá. És kevés a szex is nekem ez így nem olyan jó.


2022. dec. 25. 18:43
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
56%
Csak szex vagy mélyebb érzelmek is vannak részedről?
2022. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Én szeretem őt mint embert. Nekem nincs családom,2 barátnőm van összesen. Tudja hogy nehéz életem volt és mindig támogat,biztat,tanácsot ad. Ezért nekem ő egy fontos ember az életemben. Amikor elváltam akkor ő fontos momentuma volt az életemnek,hogy tovább tudjak lépni. És szerintem én is neki mert ő is azelőtt fél évvel vált el mint én. Sok idő volt hozzá közelebb kerülni. Eleinte csak akkor beszélgettünk mikor szexet akart. Aztán lassan már annyira összemosódott minden hogy nem nagyon tudtam hogy kellene határt húzni . Én kezdtem beleszeretni. Elmondtam neki. Le akartam zárni de nem engedett. Mindig írt,tudni akarta hogy vagyok,mi van velem ilyenek....azóta van ez hogy inkább csak beszélgetünk mint találkozunk. Egyre több dologba avat be a családjával kapcsolatban is meg sokmindennel kapcsolatban. Nehéz ember egyébként. Megcsalta a felesége szerintem emiatt. Szóval igen 2 évhez közeledve igen nem közömbös nekem érzelmileg. Mikor itt van akkor szoktunk filmezni is szex után meg jókat dumálunk,nevetünk. Ilyenkor mindig átkarol,hozzám bújik ,simogat stb....régen ilyenek nem voltak. Vége volt felpattant és haza ment. De én elfogadtam akkor hogy lesz több köztünk és azóta én ezt nem is hoztam fel soha . Inkább tovább mentem. Aztán elkezdte kérdezgetni hogy van e valakim meg ilyenek. Komolyan nem tudom mi van vele. Én csak annyit szeretnék hogy 2 hetente találkozzunk egy napot. De most is már 5 hete nem találkoztunk .
2022. dec. 25. 20:54
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
Lehet amúgy akadt neki más nő...
2022. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Szerintem azt elmondaná. Mert múltkor tőlem is kérdezgette hogy van e valakim. Én nem kérdeztem vissza soha. De még azelőtt mindig kétértelműen beszélt a nő ügyeiről aztán a múltkor megjegyeztem valami vicceset a csajaival kapcsolatban és azt mondta nem tudja miről beszélek. És hogy elmondaná. Én is elmondtam ha volt valaki. Múltkor mondtam neki hogy találkoztam egy pasival és tökre kiakadt hogy nem is mondtam el neki.... aztán regisztrált egy társkeresőre. Én meg nem írtam neki vissza mert berágtam de nem mondtam neki. Aztán mikor már vagy negyedjére írt és eltelt vagy 1 hét akkor mondtam el hogy mi bajom van és kitörölte magát egyből.
2022. dec. 25. 21:09
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan magabiztos vagy abban, hogy elmondana, akkor miért nem kérdezed meg mi a baja veled és hogy mit szeretne konkrétan?

Tinik vagytok vagy mi?

Nem nagy dolog megkerdezni, nem értem.

Lefekudni lefexel vele, de egy szimpla kérdést nem mersz feltenni, itt kell egy csomó embernek tanácsot adni, miközben te neked kellene azért már valamilyen szinten ismerned.

Szedd össze a bátorságod és kérdezd meg végre. 🤦‍♀️

2022. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
56%
Ragodj csak egy pasi mellett
2022. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Annyit mondott hogy ha nem tud akkor nem jön. Nem félek megkérdezni csak nem akarom nyaggatni vele.
2022. dec. 25. 21:25
 28/45 anonim ***** válasza:
Ez nem nyaggatas, ez jogos kérdés!
2022. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
80%

Ez lehet a baj: "A pasi meg azt írja vissza hogy jó lenne ha érdekelné hogyan telt a napja. Erre a csaj azt írja vissza hogy leszarom a napodat."


Kérdezd meg, hogy telt a napja.

2022. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon szoktam csak úgy ráírkálni mert eleinte sokszor volt hogy nem írt vissza meg csak este 10 után írt ha írt. Ma már nincs így de ettől függetlenül sosem írok rá csak úgy. Megfogadom a tanácsod. Most írtam neki. Tegnap panaszkodott hogy nincs jól. Megkérdeztem hogy van de még nem válaszolt.
2022. dec. 25. 22:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!