Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a pasi szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2 éve tart. Alig találkozunk pedig itt lakik nem messze. Én hívom de nem jön. De beszélgetni mindig akar messengeren,keres,érdeklődik,kérdez a dolgaimról. Ha szexuális témát bedobok akkor nem annyira vevő rá. Nem szereti ha nyomulok pedig régen imádta ha huncutkodtam vele. És múltkor is küldött egy olyan vicces képet hogy írj a csaj a pasinak hogy menjen át szexelni . A pasi meg azt írja vissza hogy jó lenne ha érdekelné hogyan telt a napja. Erre a csaj azt írja vissza hogy leszarom a napodat.

Nem hiszem hogy haragudna rám vagy ilyesmi mert keres és olyankor dumálunk de nem tudom mi van vele. Szerintetek? Én már nem is tudom mit írjak neki vagy hogy viszonyuljak hozzá. És kevés a szex is nekem ez így nem olyan jó.


2022. dec. 25. 18:43
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
67%

Nem vágyik rá, de attol még sértheti, hogy te sem.

Azt várná lehet hogy behódolj és picsogj, de van benned annyi h nem:)

2022. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
De ez mire jó ha picsogok? Pont hogy ez az amit a pasik utálnak nem?
2022. dec. 25. 19:45
 13/45 anonim ***** válasza:
85%
Igen de attol még sérti mert lekezelőnek veszi
2022. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
22%
Kapcája vagy, gondolom nem szereted ha ledominálnak, mégis ez történik.
2022. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Ezeket a beszólásokat bele lehetne fejezni. Egyálltalán nem a kérdéshez tartozik és nem is mertek minket meg azt sem hogy mire van szükségünk és milyen élethelyzetben vagyunk. A kérdés nem arra irányult hogy bárki is bekategorizálja ezt a fajta kapcsolatot. Köszönöm a normális hozzászólásokat azoknak akik tudnak szöveget értelmezni és adnak valamilyen támpontot hogy mi lehet a gond.
2022. dec. 25. 19:51
 16/45 anonim ***** válasza:
35%
Mert te csak azt akarod hallani, ami neked jó.
2022. dec. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Ki a francot érdekel a véleményed de most komolyan?? Igen azt akarom hallani ami nekem jó amiért a kérdést is feltettem. Lapozz már tovább könyörgöm. Ha érdemben nem tudaz válaszolni akkor lapozz már tovább könyörgöm....🤦‍♀️
2022. dec. 25. 20:06
 18/45 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem azt hiányolja, hogy csak szexre akarod.

Meg kellene kérdezned, úgy fogsz tisztán látni, de szerintem ez a baja.

2022. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
De ha ebben egyeztünk meg akkor ez miért lenne baja? Egyébkémt régen én már feldobtam hogy lehetne több is megismerhetnénk jobban egymást de ő nem akarta szóval nem értem.
2022. dec. 25. 20:36
 20/45 anonim ***** válasza:

Attól még valtozhattak az érzései.

Vagy egyszerűen azért baráti szinten is szeretne veled működni.

Esetleg mint itt az egyik írta sérti az egojat, hogy tartod magad a megállapodáshoz.

Más lehetőségek nincsenek bőven.

2022. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!