Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a pasi szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2 éve tart. Alig találkozunk pedig itt lakik nem messze. Én hívom de nem jön. De beszélgetni mindig akar messengeren,keres,érdeklődik,kérdez a dolgaimról. Ha szexuális témát bedobok akkor nem annyira vevő rá. Nem szereti ha nyomulok pedig régen imádta ha huncutkodtam vele. És múltkor is küldött egy olyan vicces képet hogy írj a csaj a pasinak hogy menjen át szexelni . A pasi meg azt írja vissza hogy jó lenne ha érdekelné hogyan telt a napja. Erre a csaj azt írja vissza hogy leszarom a napodat.

Nem hiszem hogy haragudna rám vagy ilyesmi mert keres és olyankor dumálunk de nem tudom mi van vele. Szerintetek? Én már nem is tudom mit írjak neki vagy hogy viszonyuljak hozzá. És kevés a szex is nekem ez így nem olyan jó.


2022. dec. 25. 18:43
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
89%

Aha. Szóval ahelyett, hogy nyíltan beszélnétek egymással, ezerrel folyik a "passzív-agresszív" kommunikáció, mindkét részről. Szuper, nagy élmény lehet...

Először bevallod, hogy kezdesz érezni iránta.... Ok. Erre ő viszzavesz. Eddig normális, szexkapcsolatra utaló dolgok. Te viszont egyre durvàbban (nem) kommunikàlsz vele, csak "nem îrsz mert beràgsz"... Kicsit olyan "nyuszika b@**D meg a létràdat" feelingje van a dolognak....

2022. dec. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem durva a helyzet mint amit leírtál. Igenis kommunikálunk. Igaz hogy nem találkozunk annyit de sokat beszélgetünk sokkal többet mint előtte. De mivel engem ő akkor visszautasított nem nagyon érzek ambíciót arra ,hogy megbeszéljünk ilyen jellegű dolgokat. Mindig elnyomom inkább,arra gondolok hogy őt lehet nem is érdekli annyira vagy más egyéb....konfliktus kerülő vagyok. Ő meg néha hevesen reagál.Most nincs jól. De ha meggyógyul megfogom tőle kérdezni,hogy miért találkozunk egyre kevesebbet. Szoktam neki néha mondani. De múltkor is csak annyit mondott,hogy ha nem tud akkor nem jön. Nem szeretek senkit faggatni,nyaggatni. Ha annyira akarná magától mondaná el ,bár tény hogy ő nehezen fogalmaz meg ilyesmit.
2022. dec. 26. 09:06
 33/45 NTBS ***** válasza:
Szerintem megváltoztak az érzései. Vagy van egy másik nő a háttérben.
2022. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Vagy visszább vett, várja, hogy elmúljanak a te érzéseid. De azért a kommunikációt még fenntartja, nem akarja elveszíteni a szexkapcsolatát véglegesen.
2023. jan. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 friend2000 válasza:

Valamiért szexuálisan nem érdekli őt, hogy veled legyen sajna van ilyen.

Te meg valamiért ragaszkodsz hozzá szerintem néz körül és változtass.

2023. jan. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Sérti az egóját, amiért nem nyalsz neki meg tepersz utána. Ennyi.
2023. jan. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Eddig veled szexelt.

Most már nagyon ritkán, vagy rgyáltalán nem. De megy a huzavona játszmázás.


Két eset van:

1 aki nem velem, az azért, mert mással


2 lehet, hogy olyan betegsége van, amit szégyell előtted, pl prosztata probléma?


Valami oka csak van.


Aztán, hogy törölte magát a társkeresőről, az nem számít. Lehet, más néven szerepel.

2023. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Valóban volt most karácsonykor a fenekén egy fekély ami kifakadt de az ilyesmit mindig megszoktuk beszélni. Persze lehet hogy van amit nem mond el mert nagyon szégyenli. Egyébként utalt rá hogy nincs senkije. Néha úgy ézrem mintha valamiféle reakciót akarna tőlem kiprovokálni. A múlthéten két este át akart jönni. De egyik nap nagyon késő volt már így vissza utasítottam. Másik nap pedig aztán végül úgy döntött hogy mégse jón de mondtam is neki hogy nem baj mert nem volt annyira már kedvem hozzá. Kezd elegem lenni ebből a hülyeségből.
2023. jan. 2. 19:16
 39/45 anonim ***** válasza:

Ennek már nincs értelme. Kifáradt kapcsolat. Már csak nyűglődtk, elbeszélgettek egymás mellett. Lehet, azért akart késő este átmenni, mert valamit meg akart beszélni veled.

Én elengedném, ennek semmi értelme nincs már.

2023. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

A normális kapcsolatokban van egyéb tartalom, közös élmények, közös múlt és közös jelen, ami erős kapocs lehet akkor is, ha átmenetileg szexuálisan kifárad.


De csak szex kapcsolatban, amit átleng ugyan némi haverság, ha a szex igény lankad, nincs, ami összefűzné őket.

A legintimebb magánszférába nem kapcsoljátok be egymást. Nincs már se kerete, se tartalma ennek a kapcsolatna a némi megszokáson kîvül.

2023. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!