Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan h nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan h nem tudok szeretni? Szerethetem 26F

Figyelt kérdés
Én szerintem nem tudok valakit szeretni. Szerelmes már voltam. Volt barátnőim azt mondták h ők érezték h szeretem őket. Igazából én ha valakivel vagyok nekem az a fontos hogy ő boldog legyen. Tudom hogy milyen kis aprosagokat szeret és néha meg is lepem. Számomra fontos az együtt töltött idő megha csak ketten punyadunk az ágyban. Szeretek vele beszélni és fontosak számomra az érzései. Hogy mit érez mit gondol mi az ami jó neki mitől lenne boldogabb. Számomra évek múltán is kell a romantika azt akarom h éreze hogy minden egyes nap egy randi. Romantika alatt akár heti 2 napot etterem tölteni, együtt filmezni ,jatszani,jovomrol is úgy beszélek hogy ő benne van. Szex közben is arra fókuszálók hogy neki legyen jó és olyan legyen a szex velem mint soha senkivel. Ha nehéz napjai vannak támaszt nyújtani. Segíteni lelkilek kicsit babusgatni az útján stb... Mégis kívánok más nőt miért van ez? Vagyis inkább azt mondanám hogy olyan nőt akivel meg nem voltam. Pl idosebbel 40sel h mégis milyen lehet
2022. dec. 28. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy szerelmes, vagy hajt a f@rk@d :/
2022. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiány+társfüggőséf Elkényezteted a nőt mert azt gondolod hogy így marad meg, de mégsem bízol benne hogy megmarad ezért keresed a pótlékot.
2022. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. Ezt nem mondanám. Fele fele a sztori. Gondolok itt étteremben is fele vagy egyszer én egyszer ő. Társ függő sem gondolom h vagyok. 90%ban én szákítok ha nem vagyok boldog vagyha nagyon vágyom másra. Más alatt nem kapcsolatot értek csak megdgni
2022. dec. 28. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!