Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak azèrt nem szerethetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azèrt nem szerethetem mert màsik orszàgban szeretnèk èlni? Zsarolás?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok pàrommal 6 èv vagyunk együtt. Angliában èltünk mindketten, ott ismerkedtünk meg. Még a megismerkedésünk elején mondtam neki hogy ha elég pénzt gyűjtöttem nekem az az àlmom hogy Kanadába éljek. Ez sikerült lassan 1,5 éve élünk itt. Neki nem igazán úgy jöttek össze a dolgai, sem munka sem anyagilag. De neki már előtte is ilyen gondjai voltak ide is úgy jöttünk hogy én segítettem neki. Eldöntötte hogy ő vissza megy Magyaországra ahol sose akart élni. Nincs családja ott se barátok. Most azt mondja ha szeretem én is elmegyek. Viszont nekem ott sose voltak olyan lehetőségeim, több okból sem szeretnék ott élni. Nekem sincs senki ott, anyukám Hollandiába él.

Úgy érzem ez zsarolás.



2022. aug. 25. 05:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen jól érzed. Ez az ő döntése, nyilván Kanada-Magyarország távkapcsolat nem fog működni, főleg úgy nem, hogy mindketten máshogy képzelitek a jövőt.

Van ilyen, fiatalok vagyok, ki kell mondani, hogy szép volt, jó volt, vége van.

2022. aug. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Ez zsarolás, és egyfajta lelki terror szóval elég szemét egy alak lehet...
2022. aug. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem akarom szemétnek beállítani őt de én a legelején megmondtam neki már az első randin, csak hogy később ne legyen gond. Ráadásul neki másik országban se jöttek össze a dolgai. Nekem itt most jó, vannak nehézségek de úgy gondolom hosszú majd kialakul. Már máskor is mondott ilyet hogy ha szeretem akkor ezt vagy azt csináljuk semmilyen dolog nem jött össze. Mivel nekem volt félretett pénzem több dolgot ajánlottam neki, tanfolyam, vállakozás. Egyiket sem szeretné. Viszont anno ugyanezt mondta csak akkor más országra mondta hogy nincs lehetőség számára
2022. aug. 25. 05:29
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem jött be neki az élet..Úgy tűnik, egyedüli szál te vagy, amibe - egyelőre - kapaszkodni tud/akar, és ezt a szálat nem szeretné elengedni.

valamifél elakadása lehet. Írtad, hogy Magyarországon nincs senkije. (Egyáltalán nincs senkije rajtad kívül?)

Mit mond, miért szeretne visszamenni? Esetleg nyelvi nehézségek..? Más kultúra..?

2022. aug. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Anyukája volt csak de 3 éve meghalt. Az apja 2 évesen elhagyta őket. Barátai sincsenek már onnan. Nekem is ő csalàdom, nekem sincs nagyon senki. Nincs gondja az angollal irodába dolgozott. Egészségügyi problémái lettek ezért szerettet volna valami online munkalehetőséget, vállalkozás féleséget. Viszont bármibe fogott nem sikerült vagy nem vették fel. Viszont az utóbbi időben nem igazán fogad el segítséget. Azt mondja ő öreg neki vége. Meg megy “haza@ úgy hogy alig van félretett pénze.
2022. aug. 25. 05:58
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Céljaitok nem egyeznek meg.


"Azt mondja ő öreg neki vége."

Hajajj, mi lesz ha gyerekeitek lennének, segíteni kellene sokmindenben, "ő öreg"? ...


Lehet hogy lelki okok állnak a háttérben, amelyeket nem tud kimondani, gondolom arra sincs terve, hogy ha hazaköltözik, mit tenne... Lehet önmagában nem találja a helyét és ezért nem jön össze semmi...

Pszichológiai segítséget felvetetted neki?

2022. aug. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
Hát ha szereted, vele maradsz és ha szeret, ő is veled. Azt hiszi, itthon jobb lesz? Ép, egészséges emberek keresnek 200 - at, abból megél?
2022. aug. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
magyarázd el neki, hogy itthon a híd alatt fogja végezni
2022. aug. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Én egymillió százalék, hogy nem jönnék vissza Magyarországra senkiért, ha amúgy Kanadában élnék. Pláne nem most. Nem tudom, mennyire figyelitek a híreket, de épp nagyon nincs kolbászból a kerítés itt, és ismeretség meg pénz nélkül egyáltalán hova menne?

Nyilván máshol is vannak bőven gondok, viszont ott már van otthonotok, itthon meg, ahogy írod, semmi.

Ha ezt nem érti meg, és ő mindenképp el akarja rontani a saját életét, legalább azt ne hagyd, hogy a tiedet is.

Ekkora szerelem nincsen. Én legalábbis ennél önzőbb vagyok, ezt senkiért nem tenném meg. Ha X helyen képzelem az életem, és végre össze is jött, onnan ugyan egy férfiért sem mozdulnék, az tuti.

2022. aug. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Menjen csak. Teljesen egyértelmű, hogy nem illetek össze.
2022. aug. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!