Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit lehet tenni ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit lehet tenni ebben a fura helyzetben? Többi lenn...

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla, teljesen kizártnak tartottam hogy velem ilyesmi történne, de kezdem "megkedvelni" egy férfi lelki társamat, barátomat. Már kezdek rá úgy tekinteni, mint egy jó pasira, eddig nem vonzódtam hozzá! Próbáltam magam lebeszélni róla, hogy csakis barát, de nem megy, úgy érzem valami megfogott benne, egyre többet gondolok rá! Ezt betudtam sokáig annak hogy jól kijövünk egymással, túl sok időt töltünk együtt, csak barát és nem több, de úgy érzem hogy magamat is próbáltam becsapni így. Mindig azt hittem hogy ez csak pasikkal fordulhat elő, hogy idővel beleszeretnek a barátnőjükbe. És tessék. Miért pont velem történik ilyen? Mit tegyek, hanyagoljam kicsit?
2022. dec. 28. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Küldj jeleket neki, hátha nem egyoldalú a dolog.
2022. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ez miért baj? Mármint részéről teljesen kizárt, hogy legyen valami köztetek? Én azt látom, hogy van valaki akit mint embert is kedvelsz és tudod viselni hosszútávon és most még mint férire úgy is tekintesz rá. Ebből m~g valami komoly, életreszóló is lehet, nem?
2022. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát néhány hónapja bepróbálkozott, de csak óvatosan, viszont én akkor azt mondtam neki, hogy én csak barátként szeretem semmi több! Megértette! De valami bennem megváltozott! Most ez igy nagyon ciki lenne, hogy elutasítottam egyszer, hogy köztünk csakis barátság lehet!
2022. dec. 28. 22:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne ciki ha megtudja.

Akkor lenne ciki ha nem sikerül a kapcsolat és utána akarnátok barátok lenni.

2022. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valahogy felhozom a témát, ha veszi az adást, akkor rákérdezek, de most nem érzem magam annyira bátornak, félek hogy már ő nem szeretne semmit, hogy egyszer megmondtam neki hogy nem vonzódom hozzá! Mit mondjak hogy megváltozott a nézetem? Hát....nem tudom hogyan fogadná! Össze kell kaparnom magam, maximum elutasít!
2022. dec. 28. 22:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondj hogy megváltoztak az érzéseid az irányába!
2022. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Hidd el, ha egyszer vonzódott hozzád az egy férfinél nem múlik csak úgy csettintésre el.
2022. dec. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!