Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában a férfiak tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a férfiak tartják el a nők többségét?

Figyelt kérdés
Mennyire vannak a nők kiszolgáltatva a férfiaknak, valóban a férfi a családfenntartó még mindig Magyarországon és ők viszik haza a pénzt, a nő meg sokszor otthon van háztartásbeliként vagy valami könnyű hivatali munkát vállal csak, ennek az oka valóban az hogy náluk van a p####?
2022. dec. 29. 01:08
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
5%
#20 Ez így van, ezért keresnek jobban átlagban a férfiak, mint a nők ;)
2022. dec. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
94%

#19 #20

Ezt én szeretném megköszönni az ország tanárai, egészégügyi dolgozói, rendőrei, tűzoltói, mentősei, óvónői, stb. nevében.

2022. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
14%
Kereshetnének többet simán ők is! Csak nem kell udvariaskodni, meg énekelgetni és sátortáborozni valódi lázadás helyett! Ezt üzenem minden tanárnak, eü dolgozónak, meg mentősnek (aki én is voltam, csak a tököm tele lett vele és változtattam az életemen). Nem itt tartanának ahol, ha kiállnának magukért, de helyette csak nyüsszögnek és nyelnek.
2022. dec. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
69%

19

Konyvelő vagyok egy multinál, elég jol keresek. Koszi

2022. dec. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
95%
Múltkori kérdésnél kiderült, hogy ezek ilyen poén kérdések, de nekem még mindig nem derült ki, hogy a fazon mit hisz, kit manipulál ezzel. Sztem nem tudja, mit jelent a szó.
2022. dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
97%

19-es, nem egy vezető beosztású nőt láttam más abban a gyárban, ahol én férfiként csak egy betanított kis senki vagyok, na, erről ennyit, van két szakmám meg egy érettségim, aztán itt tartok. Miért? Mert azoknak a nőknek voltak, vannak ambícióik, nekem meg nincsenek, elvagyok a kis világomban, kijövök a kis fizetésemből, egyedül nekem elég, párom úgy sem lesz, meg nem is szeretnék. Ja, jut eszembe, hogy ne csak szellemi munkát végő (csoport vezető, supervisor) nőkkel hozzak fel példának, vannak gépbeállító nők is, és egy karban tartó nőt is ismerek ott, sőt dolgozni is láttam már nem is egyszer. Jön, tolja a kis szerszámos kocsiját, veszi elő a szerszámokat, fogó, csavarhúzó, ez az amaz és javítja az épen hibás gépet.

Elképzelhetetlen számodra, igaz? :) Pedig ez így van.

2022. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nézd már meg a KSH sttaisztikáit, te igen szerencsétlen.
2022. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
92%

19

Te szintén nazyon szerencsétlen! A hímsovinizmus következtében pont a tipikusan elnőiesedett szakmákban keresnek keveset, mint tanárok, ápolók. Biztos ostobábbak, mint te. Ja, nem.

2022. dec. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka az ilyen. A legtöbb magyar férfi sóher, sőt még a nőket próbálják meg lehúzni, ha kicsit is pénzesebb.
2022. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem, hogy mindegyiknek a nadrágja a térdénél lenne kikpova, magyarul leírva nem úgy jutott előrébb, hogy felsz.pta magát, ha így lenne, akkor a gépbeállító vagy karban tartó nő hozzá sem szagolna a gépekhez, nem hogy megjavítaná, meg a csoport vezető nők is értenek ott a dolgokhoz, ha úgy adódik ők is helyre pofoznak egy-egy hibát a gépen. Persze vannak olyanok is, akik valóban úgy jutottak jobb pozícióhoz, hogy sokszor térdepeltek, vagy terpesztettek, ezzel tisztában vagyok, de azért vannak akik saját erőből küzdötték fel magukat.
2022. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!