Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja,hogy akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja,hogy akarok tőle valamit?

Figyelt kérdés

Van egy házas férfi,aki a nagyapám lehetne. A felesége azt gondolja, hogy akarok valamit a férjétől.

Nem értem miért.

Egy boltban dolgoznak, együtt. Normálisan köszönök,ugyan úgy mint bárkinek. Nem flörtölök, nem kedveskedek,nem kacérkodok. Nem öltözöm nőiesen,farmer, pulcsi,tornacipő.


Borzasztó rosszul érzem magam emiatt. Mert nem értem, hogy miért történik.

Valaki elmagyarázná?


2022. dec. 29. 09:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%

Mit mondott a nő neked?

Egyèbként könnyebb a fiatal lányra haragudni, mint a vén fszra, aki szemet vetett rá…tipikus hárítás.

2022. dec. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Csak célzásokat tesz! Nem akarom pontosan leírni, nehogy magukra ismerjenek. Meg nagyon lenézően viselkedik. Mint valami díva, aki megnyerte a főnyereményt!
2022. dec. 29. 09:39
 3/30 anonim ***** válasza:
15%

Természetes,. hogy az idepohosodott feministává aszalódott gyk-s donnatonna kezd el vénf.szozni ilyenkor, amikor lövése nincs a szituról....


Lehetne azt is mondani, hogy az ingatag lábakon álló, 40 éves házasságnak már csak annyi kell, hogy megjegyezze az adott úr: milyen kedves ez a lány, végre egy normális vevő....

2022. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
Természetes, hogy a valóságtól elrugaszkodott incel förmedvény szól be itt bárkinek csak mert ő egy nyomoronc. A valóságról sincs lövése, nemhogy a szituról.
2022. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

"Lehetne azt is mondani, hogy az ingatag lábakon álló, 40 éves házasságnak már csak annyi kell, hogy megjegyezze az adott úr: milyen kedves ez a lány, végre egy normális vevő...."


És ezért miért kell engem megszégyeníteni? Megalázni?

2022. dec. 29. 09:48
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a vén fasz beszélt rólad a feleségének.
2022. dec. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Az lehet! Nem ismerem őket,a magánéletüket.


Valaki mondja meg nekem, hogyan viselkedjek ezekkel az emberekkel?

2022. dec. 29. 09:57
 8/30 A kérdező kommentje:
A célom, hogy leszálljanak rólam!
2022. dec. 29. 09:58
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszi, hogy a fonnyadt férje még kellhet valakinek rajta kívül.

Ha beszól, mond neki, hogy keressen fel egy szemészt, utána meg nézze meg a férjét jobban. Én simán közölném az asszonnyal. De mondjuk én elég bunkó, nagy pofájú vagyok.

2022. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Bár olyan lennék mint te 9-es!
2022. dec. 29. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!