Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja,hogy akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja,hogy akarok tőle valamit?

Figyelt kérdés

Van egy házas férfi,aki a nagyapám lehetne. A felesége azt gondolja, hogy akarok valamit a férjétől.

Nem értem miért.

Egy boltban dolgoznak, együtt. Normálisan köszönök,ugyan úgy mint bárkinek. Nem flörtölök, nem kedveskedek,nem kacérkodok. Nem öltözöm nőiesen,farmer, pulcsi,tornacipő.


Borzasztó rosszul érzem magam emiatt. Mert nem értem, hogy miért történik.

Valaki elmagyarázná?


2022. dec. 29. 09:27
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

"Azt hiszi, hogy a fonnyadt férje még kellhet valakinek rajta kívül."


De,hogy lehet valaki ilyen vak? Csak normálisan köszönök, semmi más. Ebből egy felnőtt nő arra következtet, hogy kell valakinek a férje?

2022. dec. 29. 10:09
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nem nehéz ilyenné válni. 😉Azt kell adni, amit kapsz.
2022. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

"Borzasztó rosszul érzem magam emiatt. Mert nem értem, hogy miért történik.


Valaki elmagyarázná?"


Attól jobban érzenéd magadat, ha tudnád, hogy a nő miért csinálja?


Én ilyen helyzetben attól érezném jobban magamat, ha tudnám megfelelőn kezelni ezeket a szituációkat, amikor célozgat, vagyis olyan mondani - akár humorosan, akár komolyan - a nő megjegyzéseire reagálva, amivel a helyére teszem a dolgot.


Mivel konkrét példát nem írtál a neked tett megjegyzéseire, én sem tudok konkrét példát írni, hogy arra az adott dologra mit válaszolnék.


Mondjuk nem hiszem, hogy vásárlóként én kellemetlenül érezném magam, hogy ha egy másik nő azt feltételezné, hogy a nagypapám korú férjére vágyom, inkább őt érezném nevetségesnek és szánalomra méltóan.

2022. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Konkrét példa, hogy a múltkor elfelejtettem megvenni valamit, vissza mentem a boltba érte. Erre a nő gúnyosan megjegyezte, hogy " nah már megint itt van, talán valami lemaradt a listáról?!" . Aztán undorodva ránézett a férjére és bement hátra.
2022. dec. 29. 10:39
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy tényleg akarsz. 1 csomag tésztát, meg egy liter tejet. Aztán mutass neki egy fiatal jó pasit, vagyis olyat, aki mindenben a férje ellentéte és mondd, hogy férfiból pedig ilyet akarsz. Aztán kérdezd meg, ugye, tetszik látni a különbséget?😉
2022. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

"Én ilyen helyzetben attól érezném jobban magamat, ha tudnám megfelelőn kezelni ezeket a szituációkat, amikor célozgat, vagyis olyan mondani - akár humorosan, akár komolyan - a nő megjegyzéseire reagálva, amivel a helyére teszem a dolgot."

Hogy kezeljem ezt a szituációt , aminek a valósághoz semmi köze. Szánalmas, nevetséges az egész.

2022. dec. 29. 10:42
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, a helyedben nem tömném ezeknek a pénztárcáját tovább. És el is híresztelném a kedves eladó milyen bunkó modorral rendelkezik. Megérdemli, ha apad a forgalom.
2022. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

De magyarázza már meg valaki, hogy miért én lettem a kiválasztott boxzsák?! Mert nem értem?

Egyébként 17-es lehet igazad van.

2022. dec. 29. 10:56
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

#18

Mert a férje valószínűleg még most is a nagy nőfaló Casanova hírében tetszeleg, hiába áldozott le a csillaga már. Baromi féltékeny anyuci rá, de ő választotta ezt a megbízhatatlan herét. Csak ezt nem könnyű beismernie. Te meg sokkal jobban nézel ki még zsákban is az asszonytól, ezt lehet a kedves férjecske is kifejezte már felé. Az irigység nagy úr ám a nők körében. Kerüld el ezt a boltot jó messzire. Próbáld máshol megoldani a vásárlásokat. De a "jó" hír tovább viteléről azért ne feledkezz meg. 😀

2022. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

#18! Szerintem túl sokat foglalkozol ezzel. Én egyszer álltam sorban pizzáért, és nekem esett egy nő, hogy mit bámulom a férjét? Sose fogom megkapni, tudja, mit műveltem én büdös r.banc 😂 Csak ennyi volt a probléma:

1. Azt se tudom, kit kellett volna bámulni, mert a párja látszólag a környéken se volt.

2. A nő nálam kb.egy húszassal idősebb, mentális beteg, legalja kategória volt. Gondolom, a pasi is hasonló lehet. Kétlem, hogy igényt tartanék rá 😂

3. Nem tudom, mit követhettem el az emberrel, akit sosem láttam.

El kell fogadni, hogy vannak, akik nem a valóságban élnek. Mindenki küzdjön meg a saját hallucinációjával, neked nincs közöd hozzá, ne foglalkozz vele.

2022. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!