Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja,hogy akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja,hogy akarok tőle valamit?

Figyelt kérdés

Van egy házas férfi,aki a nagyapám lehetne. A felesége azt gondolja, hogy akarok valamit a férjétől.

Nem értem miért.

Egy boltban dolgoznak, együtt. Normálisan köszönök,ugyan úgy mint bárkinek. Nem flörtölök, nem kedveskedek,nem kacérkodok. Nem öltözöm nőiesen,farmer, pulcsi,tornacipő.


Borzasztó rosszul érzem magam emiatt. Mert nem értem, hogy miért történik.

Valaki elmagyarázná?


2022. dec. 29. 09:27
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Nah most már jobb a kedvem!

Azért foglalkoztam ezzel ennyit, mert nem értettem, hogy mit csináltam, miközben semmit nem csináltam. Nagyon megalázó volt, ahogy beszélt velem, és néha forgatta a szemét , mint egy gyerek.


Nah jó akkor beteg ,bunkó emberek hálójába keveredtem.

Köszönöm szépen mindenkinek! Megpróbálok egy kicsit tökösebb lenni!!!😂😂

2022. dec. 29. 11:28
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

"undorodva ránézett a férjére"

Nem veled van baja, ne vedd magadra.

2022. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

22#

Köszönöm. Megpróbálom, csak olyan megalázó volt a megjegyzés,ahogy viselkedik.

2022. dec. 31. 11:35
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy én se járnék oda vásàrolni, és mindenképp szétkürtölném, mekkora bunkó a nő.

Nem is értem, hogy nem jutott eszedbe ez magadtól.

2022. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Az a legközelebbi bolt,azért. A másik, hogy nem csináltam semmi olyat, ami miatt ezt érdemelném.
2022. dec. 31. 11:52
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

De itt nem az a kérdés, hogy te nem csináltál semmit, hanem, hogy ő ettől függetlenül tahó, és az ilyennel szóba sem állunk, nemhogy a zsebét tömjük, mikor az alapvető tiszteletet sem adja meg.

Sőt, ha kereskedő létére ennyire nem tud viselkedni, akkor szét is kürtöljük.

2022. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! Én is tudom! De ennyire nem látja a valóságot? Hogy lehet egy felnőtt nő ilyen ostoba?
2022. dec. 31. 13:26
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Járjál másik boltba.
2023. jan. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
75%

#27

Hát így. Szarul választott férjet, valószínűleg ő sincsen már túl jó formában, de derogál neki beismernie, hogy ezt bizony elcseszte. Haragszik az egész világra, csak magára nem. Ezzel nem lehet mit kezdeni. Ne járj többé oda, így legalább a vagyonát sem gyarapítod azért, hogy továbbra is bunkó lehessen. A hírét meg tovább kell adni. Lehet elmaradoznak a vevők annyira, hogy pénze se legyen a továbbiakban. Megérdemli a viselkedéséért. De nagyon!

2023. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

29#

Köszönöm a választ! Így már értem!

2023. jan. 1. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!