Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges olyan, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges olyan, hogy valakit elkezdünk utálni, és rosszabb színben látni azért, mert megbántottuk?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy fura kérdés, de részleteiben arra gondolok, hogy az illető ezzel tudja csökkenteni a lelkiismeretfurdalást, amit érez a másikkal kapcsolatban, illetve az önvádat, mert nagyon megbántotta. Viszont, ha egy rossz embernek ártasz, akkor kisebb a lelkiismeretfuralás mértéke.... elképzelhető, hogy valaki így csinál tudatalatt? Veletek fordult már elő ilyesmi, akármelyik oldalról?

2022. dec. 29. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Erős a gyanúm, hogy velem is hasonlóan van valaki.
2022. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem ereztem meg igy. Ha valakit nagyon megbantok, valoszinubb, hogy mar elotte sem kedveltem, vagy idegesitett elegge egy ideje, es azert bantom meg. Tok lenyegtelen, hogy egyebkent milyen ember, ha belolem ezt hozza ki. Nyilvan a kedveles nem objektiv szempontok alapjan tortenik.
2022. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1-es kifejtenéd részletesebben, kérlek? Akár privátban
2022. dec. 29. 15:18
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Konkrétan én megbántottam egy lány, mert úgymond "beleavatkoztam" az életébe. Igen, elkezdtem utálni, és rosszabb színben is látni. Ugyanakkor, megsajnáltam, és még jobban érdekel mi játszódik le most benne. Ugyan úgy gyűlöl e, vagy megértette mit, miért tettem. Eléggé sz@r érzés bevallom. Egyik pillanatban földig tudnám alázni, másikban vigasztalnám.
2022. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kérdésed egy hatalmas logikai bukfenc, kivéve, ha az érzelmi analfabétákat kérdezted.
2022. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A 4-es erősen ilyennek tűnik.
2022. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%

#6

Történet ismerete nélkül ne alkoss véleményt. Vagy Te mindent (is) tudsz?

Taníts mester! Kérlek!!!

2022. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam, ha valaki tesz valami rosszat, akkor csak így fogom tovább látni csak őt a továbbiakban.
2022. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es, akkor meséld el, kérlek, hogy miért bántottál és bántanál valakit szándékosan, hátha megértem.
2022. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9


Talán azért, hogy megértse, hogy amit tesz/tett, nem "Ő", hanem egy egészen más, egy rossz ember cselekedete. Számomra is fájt, de muszáj volt megtennem, addig ameddig nagyobb marhaság nem lesz belőle. Részleteket nem fogok megosztani, mert számomra is kínos, nemhogy az érintetteknek. Abban viszont 100%-osan biztos vagyok, hogy bár lehet örökre gyűlölni fog érte, de megtanulta egy életre a leckét.

2022. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!