Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hétvégén főztem eperlekvárt,...

Hétvégén főztem eperlekvárt, de csak eper van benne és dzsemfix, ha ma megettem ebből fél üveggel, kb 150gramm. Akkor nagyon elrontottam a fogyokuramat? Vagyis szerintetek ez hizlalhatott nagyon? A kalóriabazis szerint nem.

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, már megtörtént. Minden nap nem férne bele egy ilyen szintű dolog egy diétába, mert akkor az már nem diéta, de havonta 1 ilyen nap nem nagy dolog. Nem dőlt össze a világ, és hidd el, nem híztál meg tőle jelentősen. Max ezen a héten picit kevesebb lesz a fogyás, na bumm.
2020. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Holnap is fel kel a nap, holnap csinálhatod újra normálisan, mintha semmi sem történt volna. Ne érezz bűntudatot, egy eperlekvárnak kevesen tudunk ellenállni. :D Néha megtörténnek az ilyen balesetek, ilyenkor meg kell ráznod magadat és folytatni tovább a diétát a célod elérésig.
2020. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!