Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi-nő barátság rámehet ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi-nő barátság rámehet ha van testi vonzalom?

Figyelt kérdés
Férfi barátom közölte hogy vonzónak tart, illetve burkoltan, viccesen ugyan, de hogy gondolt már rám szexuális téren is. Én nem mondtam rá semmit csak hogy barátok vagyunk és ennyi, most meg úgy érzem hanyagolni kezdett. Jó azelőtt néha én is tettem megjegyzést hogy milyen jó pasi, jól néz ki, stb, de csak mint barátnak. Félreérthette ezért próbálozott be? Most meg hogy elutasítottam közeledését, kerül. Beszeljem meg vele? Nagyon szeretem őt hiányozna, ha kerülne.
2023. jan. 5. 07:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Igen, rámehet.


Ez okozza többnyire a legnagyobb problémát.

2023. jan. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Persze. Lehet, hogy te provokáltad ki. Lehet erről beszélgetni, de ha már itt tartotok, akkor szex lesz, vagy valaki sérül.
2023. jan. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Tehát már régóta ismered, mindig dicsérted, majd amikor lecsapta a labdát visszatáncoltal és csodálkozol,hogy nem érti a helyzetet?

Mi akadályoz meg abban,hogy több legyen mint barátság? Mitől olyan ördögtöl való megpróbálni?

Ez a baratság már úgyis tönkremegy. Voltam ilyen helyzetben, pontosan tudom,hogy csak az egódat kell fényezze, az önbecsülésednek.jót tesz,hogy keres, kell a figyelme. Közben te kihasználod érzelmileg. Hiszen dicsérgeted, batorítod. Nagyehezen összeszedte magát,de elutasítottad.

Szerinted mi várható?

Természetes módon az emberi kapcsolatok előre haladnak. NIlvan beszélgettek,megismertétek egymást, nyilvan vonzódtok is egymáshoz,ha már hiányzik..

Ezekután vagy mindketten találtok valakit nagyon gyorsan. Vagy összejöttök vagy szépen lassan elmúlik a srác rajongása te pedig azt érzed,hogy teljesen elhanyagol.

Persze ez nem igaz,csupan vette a lapot és mint barát/ismerős kezdett kezelni..

2023. jan. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Hogyha külsőleg vonzódtok egymáshoz, nagyon szereted, hiányzik, mi miatt nem akarsz többet?
2023. jan. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4#

Igen, mint barátot szeretem, imádom a stílusát is! De igazaból lehet hogy csak mint barát hianyzik, nem tudom! Lehet hogy összekavarodtam! Elveazíteni, és elrontani a barátságot nem akarom!

2023. jan. 5. 08:00
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Ne ragaszkodj olyasmihez, ami nem működik. Ennek a barátságnak annyi, mivel ő többet akar. Nekem is ráment erre pár barátságom fiúkkal, azóta inkább nincs is + egy párkapcsolat mellett sem szerencsés dolog, nálam konkrétan kizáró ok is. Exeimnél sorra kiderült, hogy az a lánybarát volt már szexbarát is. Ha kicsit is jobban nézel ki, nem fognak működni az ilyen barátságok, mert bepróbálkoznak nálad. Ez van.
2023. jan. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
A legtöbb férfi azért barátkozik a novel, mert tetszik neki. Nem kell ilyenkor csodálkozni, ha idővel beprobalkozik.
2023. jan. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Férfi női barátság csak a romantikus lányregényekben és a női magazinokban létezik!

Egy férfi, ha barátkozni akar veled és nem a klasszikus kapcsolat felé megy a történet, akkor kis női energiát, szexet, pótlékot akar, amíg nem jön jobb helyetted. Ennek semmi köze a barátsághoz, csak gyakran a pasik jobban érzik hogy működik egy nő, hogy fog kötélnek állni.

Ha meg nemleges válsz van, akkor keres mást. De jó eséllyel fog még próbálkozni.

2023. jan. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
#8 ismerek olyanokat, akiknél működik, de csak azért, mert a nő nem vonzó, kövér/csúnya és tényleg csak haverként tekintenek rá.
2023. jan. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem evvel az állításával burkoltan bepróbálkozott, és az elutasításból értve már nem látja okát, hogy strapálja magát. Valószínűleg eddig is ez volt a célja. Hogy mennyiben a te hibád, azt így nem lehet megmondani, egy-két dicséret kevés azért ahhoz, hogy biztatásnak érezze valaki.
2023. jan. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!