Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, őszintén minek nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, őszintén minek nektek párkapcsolat?

Figyelt kérdés

(kb) az összes férfi azt mondja,hogy hiába van baràtnője másokat is szívesen megkefélne, bárhol lát egy jó nőt ez jut eszébe.

Akkor miért vagytok együtt valakivel,ha közben másra is vágytok?


2023. jan. 8. 20:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
A nők lelki nyomorukban az ilyen pasasokra gerjednek, utána meg megy a rinya. Tanulj meg értelmesen párt választani.
2023. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
10. A ciki az, amikor ismeretlen emberekről ítélkezel. Az emberi teljesítmény sosem volt ciki! Érdekes hogy a sikeres emberek a számukra érdektelen dolgokat elengedik, a sikertelenek meg beleállnak mindenkibe. A sikertelen csak ítélkezni tud, a sikeres meg keresi és elismeri a jó dolgokat. Igazából már nem kell válaszolnod, én már elengedtem a témát veled kapcsolatban.
2023. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%

Jólvan okés mind szemetek vagyunk.


De akkor nektek meg minek pasi??


Nekünk ne legyen nő, ha a férfiaknak nincs nőjük akkor a nőknek sincs pasijuk...


logikus...csak kihal a föld....ideje lenne már

2023. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

ez nem a te kérdésed? :)


Ha nem akkor fogjatok kezet! :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2023. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
A nők meg fűvel fával kefélnek.
2023. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

15. Azt a 21-ik század óriási és követendő példájának tartják, az nem más mint a női szexuális szabadosság....őőőő.... szabadság! :D


Hallottál már a "kettős mérce" fogalmáról? A 21-ik században divat, sőt kötelező a férfiak nyakába varrni minden rosszat, divat a médiában a férfiakat ekézni, divat lett, sőt már-már kötelező elválni is. Persze minden rossz házasságról is kizárólag a férfiakat kell okolni. Aztán erősíteni kel a sztereotípiát, miszerint minden férfi bunkó paraszt, nárcisztikus, féreg, kujon, k*rvázik, iszik, drogozik, agresszív és minden ami rossz! Ezzel párhuzamosan a nők mindenből és minden alól felmentést és feloldozást kaptak, egyszóval egy férfi semmit sem szólhat egy nőnek. A házasságban nincs olyan hogy nő. A nő a kivételezett, neki semmi dolga, semmi szerepköre nincs, ő ott egy áldozat! Ha meg kell kenni a férjének egy vajas zsömlét, az már a női nem sárba tiprása, gyalázat és megalázás! Ezzel szemben egy férjnek mindent is kell csinálnia, ez csak a beugró! Szex? Ugyan már! Ha a férfi akarja, az már szexuális erőszak! Ha férfi nem akarja, az máris egy gyökér, biztos k*rvázik, egy lélektelen gyökér, azonnal el kell válni tőle.

Ha egy nő szeretőzik, az szuper dolog, a férje meg is érdemli, biztosan veri, meg megcsalja. Ha egy férfi szeretőt tart, akkor ő egy rohadt szemét, megalázza a feleségét, kivégezni azonnal!

Nem igazán vicces, de ez az elmebeteg nyugati gondolkodásmód ezt az beteg, ember és családellenes törzszüleményt tolja a nap 24 órájában! Sajnos a nők meg annyira 2 biten gondolkodnak, hogy nem veszik észre hogy ez ellenük is szól. A lényeg a nők és a férfiak szembeállítása, hogy nem legyenek élhető kapcsolatok és családok! Gyakorlatban ez össze is jön sajnos.

2023. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Látom csak nyomi oszt társaid vannak és szülők is tojnak a nevelésre.


Majd közípsuliba észhez térsz.

2023. jan. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:

16: Hallod bástya!

Négy éve szingli vagyok és szexmentes, de ennyire még én sem vagyok frusztrált! 🤣

Nyugodj inkább le, mert attól megnyugszol. :)


Ps.: Örülj annak a két bitnek, az már négy variáció!

(Szerintem itt 1 bitet szerettél volna írni 🙃)

2023. jan. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Már én sem tudom.

22F

2023. jan. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!