Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ,ha egy kapcsolatban a férfi ezredik kérésre is direkt hangosan szellent a nő mellè?

Figyelt kérdés

Ezerszer megkértem a barátomat ,Hogy intézze úgy,ha tudja ,hogy ne halljam léptem nyomon hogy szellent mert szamomra ez kiábrándító ,én se teszem

Ezt előtte.De miután megkérem,már másnap hangosan teszi megint .Lehet másnak ez a normalis ,de szamomra Ez Kiabranditó…föleg ha Latszik Hogy ezt direkt csinalja ..


2023. jan. 8. 22:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
71%

Egyetértek veled abban, hogy kiábrándítandó.


"férfi ezredik kérésre is direkt hangosan szellent "


Ezzel viszont nem tudok. Te tudod irányítani, hogy halkan vagy hangosan durrantasz?

2023. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Nem .Most itt nem a hangosrol Van Szo .Hanem arrol Hogy Ezerszer kertem Hogy ne elöttem!Es Nem

Erdekli.

2023. jan. 8. 22:59
 3/37 anonim ***** válasza:
32%
Mit számít a véleményünk?
2023. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%

Igazad van. És is sokszor fel vagyok fújódva, ezèt tapasztalatból írom, hogy meg lehet oldani. Odébb lehet menni, vagy visszatartom, ha már nagyon szörnyű, akkor ott a fürdőszoba, wc.

Szimplán szrik rá, hogy teged ez zavar, nem is próbálja elővenni a jobbik énjét előtted. Engem ez dühítene igazán.

2023. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Utolsò ,Te mit tennèl a helyemben ,ha szòlsz Neki ezerszer ,ès màr masnap hangosan fingik?Hagyjam ott emiatt?
2023. jan. 8. 23:21
 6/37 anonim ***** válasza:
11%
Én inkább örülnék neki hogy elengedi magát mellettem annyira hogy mert pukizni nem pedig görcsösen arra figyelni hogy nem csinálhat ilyeneket.
2023. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
97%

4 vagyok.

1x 1x mindenkivel előfordulhat "baleset", hogy hangos lesz vagy büdös...de ha kérem szépen és dafke odanyomja, akkor bszodjon meg egyedül.

2023. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Utolso Ezert kidobnàd?
2023. jan. 8. 23:26
 9/37 A kérdező kommentje:
Az a baj Hogy szamomra Ez tenyleg Kiabranditó!Tehat elmegy a kedvem az embertöl…
2023. jan. 8. 23:27
 10/37 anonim ***** válasza:
10%

9.

Elég furcsa hogy embernek hivod a palidat .

2023. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!