Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ,ha egy kapcsolatban a férfi ezredik kérésre is direkt hangosan szellent a nő mellè?

Figyelt kérdés

Ezerszer megkértem a barátomat ,Hogy intézze úgy,ha tudja ,hogy ne halljam léptem nyomon hogy szellent mert szamomra ez kiábrándító ,én se teszem

Ezt előtte.De miután megkérem,már másnap hangosan teszi megint .Lehet másnak ez a normalis ,de szamomra Ez Kiabranditó…föleg ha Latszik Hogy ezt direkt csinalja ..


2023. jan. 8. 22:38
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem inkább az a gáz, hogy ezt megtiltod neki. Természetes dolog, a gáznak ki kell jönnie. Állandóan visszatartani egészségtelen, székrekedést is okozhat.
2023. jan. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg a mérték a nem mindegy. Azért az, hogy néha véletlenül kicsúszik egy-egy hangosabb durrogás, az előfordul, és senkinek sem kéne belőle ügyet csinálni, meg kiábrándulni belőle, stb. De állandó jelleggel, minden egyes rohadt napon a másik fingadozását hallani és szagolni igenis gusztustalan. Ha nyilvános helyen tudja magát türtőztetni, akkor igenis sikerüljön már otthon is. Sőt, hozzáteszem, ha állandóan hangosakat fingik, akkor egyáltalán nem biztos az sem, hogy egészséges, normális a táplálkozása főleg, ha mellé még bűz is társul.

Az meg, hogy nyitott ajtónál vécézik a kérés ellenére már végképp undorító. A franc sem akarja hallgatni a másik ürítését. És ezt aztán végképp nem nagy dolog megoldani, egyetlen mozdulat, főleg ha kérik.

2023. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
40%
Az a véleményem hogy megtaláltad a foltodat(zsák a foltját)
2023. jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is kiábrándító, nem is értem azokat a válaszokat, ahol azt írják, hogy nem. Ti szex közben is összefingjátok magatokat? Hogy lehet egy ilyen hangos fing után megkívánni a másikat? És nem,nem kell visszatartani, hanem létezik wc is. Tiszteljem már meg annyira a másikat, hogy nem az orra alá fingok. Szerintem ez full tisztelet és igényesség kérdése, egyik exem sem fingott vagy böfögött az orrom alá (pedig évekig együtt éltem 2-vel is), ellenben volt pár ismerkedésem, ahol szinte már a második randin. Hát rohadt kiábrándító volt és nem is ismerkedtem velük tovább..
2023. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
71%
Én úgy a harmadik kérésem után döntenék úgy, hogy nem égetem magam tovább egy ilyen suttyóval.
2023. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
78%
Nem is èrtem, hogy hol találtok ti ekkora parasztokat. És még a nőknek vannak hatalmas igènyeik...
2023. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
70%

"Nem is èrtem, hogy hol találtok ti ekkora parasztokat"


a tinderen

2023. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!