Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ,ha egy kapcsolatban a férfi ezredik kérésre is direkt hangosan szellent a nő mellè?

Figyelt kérdés

Ezerszer megkértem a barátomat ,Hogy intézze úgy,ha tudja ,hogy ne halljam léptem nyomon hogy szellent mert szamomra ez kiábrándító ,én se teszem

Ezt előtte.De miután megkérem,már másnap hangosan teszi megint .Lehet másnak ez a normalis ,de szamomra Ez Kiabranditó…föleg ha Latszik Hogy ezt direkt csinalja ..


2023. jan. 8. 22:38
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
97%
Igen, kidobnám. Nem bírnék rá vonzó férfiként tekinteni ráadásul ezután lenézném, mert csak egy suttyó parasztnak tartanám. Ennél én jobbat érdemlek.
2023. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
10-es megfogtad a lényeget…😆😆👌Köszi Hogy a kérdésemre válaszoltál😆👌
2023. jan. 8. 23:31
 13/37 anonim ***** válasza:
31%

12.

Úgy látom vak szeremesek vagytok?


Miért vagytok együtt?


Kidobnád csak mert egy anonim oldalon valaki irja?!

2023. jan. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
11-es hat Ez az !pont ezt érzem amiket irtàl!mar fenyegettem Emiatt màr elmomdtam hogy ez szamomra kiábranditó,erre tegnap Este bemegy pisilni nyitott ajtònál !!Direkt nem csukja be es a 8 eves fiam elött egy Oriasit fingott bent a wc-ben ugy hogy en a wc elött pakoltam de ö ezt latta!Jo mondom Neki Akkor kerlek legközelebb csukd be az ajtot!Es ne a fiam elött.Erre ma Megint nyitva az Ajto epp Megint ott alltam es Megint hangosan…!Mondom Neki de hiszen tegnap kertelek meg Hogy a wc ajtot csukd be ha bemesz !!
2023. jan. 8. 23:37
 15/37 anonim ***** válasza:
83%

Hanyinger a palid.


4 voltam

2023. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Hat Utolsó Sajnos az…..🤮es Akkor egy ilyent kivánjak meg az ágyban?
2023. jan. 8. 23:49
 17/37 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán minek teszel fel egy kérdést, ha tudod, hogy mit akarsz és nem fogadsz el ellenvéleményeket??!
2023. jan. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
17-es fejtsd ki az ellenvéleményedet!Mert egyet Se láttam a válaszok között! En leirtam Hogy szamomra Kiabranditó es Ezerszer megkértem a páromat Hogy ne elöttem fingjon!!Erre direkt Elöttem csinalja!Akkor Kerlek Ird le az ellenvéleményedet!
2023. jan. 8. 23:56
 19/37 anonim ***** válasza:
6%
A fingás egy természetes dolog. Mi a barátommal csak röhögünk egyet, ha előfordul valakinél. Az meg hogy nem csinálhatja a nyolc éves gyereked füle hallatára... mert mi történik vele ha mégis meghallja?
2023. jan. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Utolso nalatok milyen büz van Akkor ha egymas mellê fingotok az Egesz csalad Mert Ez termeszetes?!🤦‍♀️🤦‍♀️nem lehet intelligens modon megoldani arrébb menni stb ?
2023. jan. 9. 00:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!