Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok túl bizalmatlan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túl bizalmatlan?

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit, hogy ne küldjön el a fenébe - tisztában vagyok a mentális gondjaimmal, pont ezért teszem fel a kérdést, hogy megtudjam, hogy ez is annak a szüleménye, vagy ez valóságos.

Mondok egy esetet : Tegnap rá kérdeztem páromnál, hogy honnan van az új melós bakancsa, mivel azt hittem, később érkezik az évi céges ruhacsomag. Akkor mondta, hogy a kollégája (szintén férfi, a párom is az) adta oda neki a feleslegben álló sajátját, ha már munkába viszi az utolsó pár hetében. Azt mondta, hogy pont útba esik, hogy érte megy és haza hozza, nem telik semmi pluszba, na meg legalább van egy új bakancsa.

Nekem első gondolatom az volt, hogy azta, már másfél hete munkába hord valakit, ha nem kérdezek rá, meg se tudom. Azt mondta az aggódásomra, hogy ez egy tök jelentéktelen dolog volt, mert nem indul hamarabb, nem ér haza később, és nem nőt furikáz, hanem egy 120 kilós férfit. (ismerem egyébként az embert).

Most ha én ez alapján ítélték kevesebb bizalmat, akkor én viszem túlzásba?


2023. jan. 9. 09:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a túlzás feletti kategória.. Hogy van még veled a fickó?
2023. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy van száz jó tulajdonságom, például hűséges, gondoskodó vagyok, rendszerető vagyok, jól főzök, önzetlen vagyok, igényes vagyok, nem járok minden héten buliba leinni magam...
2023. jan. 9. 09:32
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Már bocsi, de a csajok 95%-ának megvannak ugyan ezek a tulajdonságai, ezekben nincs semmi olyan extra..
2023. jan. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az egyessel. Ez messze túl megy mindenen ami normális. Egy érdektelen infót nem osztott meg, ha ettől ő megbízhatatlan, akkor el nem tudom képzelni, mit kéne tennie, hogy megbízható legyen.
2023. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, te vagy betegesen bizalmatlan. Tudod, hiába van mellé 100 jó tulajdonságod, ezt a jellemhibádat egyik sem fogja hosszútávon kompenzálni. Így indulnak az önbeteljesítő jóslatok. Ha valaha is normális életet akarsz magadnak és a párodnak, akkor ezzel sürgősen elmész szakemberhez.
2023. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3as,nem, ez egyáltalán nem igaz. A nők nagy része a korosztályomban egy hűtlen, fszra bukó utcalány, értékek és célok nélkül. A páromnak nem véletlen nem kellettek. De nem ezen kívánok össze veszni senkivel, meg nem is kell senkinek semmit bizonyítanom, hiszen a kérdésem nem erre irányult.
2023. jan. 9. 10:13
 7/11 A kérdező kommentje:
4,5, köszi, erre voltam kíváncsi.
2023. jan. 9. 10:14
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem annyi van, hogy a párod ennek a dolognak nem tulajdonított nagyobb jelentőséget. A férfiak sok információt ezért nem mondanak el, mert úgy érzik nem nagy dolog, és minek fecsegjenek apróságokról. Ezt te magadra veszed, hogy ki vagy hagyva, vagy ilyesmi - ez szimpla férfi-nő gondolkodásbeli különbség.


Jószándékból mondom, hogy ezek mögött ne keress okot, másképp működünk, ennyi. :) Nincs titok. Viszont ha valami miatt mégis megváltozik, akkor ezeket a dolgokat veheti szekálásnak, és amiatt fog elmenekülni, amire te rögtön azt tudod mondani, hogy "na ugye tudtam". De nem merül fel benne alapból valószínüleg ilyen, viszont ezekkel ki lehet kergetni a világból. Esetleg egy nyugodtabb napon erről az egy problémáról beszélj neki, hogy ez téged konkrétan miért zavar. Szerintem a leírásod alapján nem érti, hogy ezen te miért akadsz fenn, de ha megérti, akkor tud rá figyelni.

2023. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#6

De igaz:D Csak te ajnározod magad túl. Ha nem fejezed be a pároddal ezt a stílust akkor majd nézd meg, hogy inkább egy ilyen csajjal fog összejönni mint amilyet leírtál. Még az is jobb mint egy betegesen féltékeny.:)

2023. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8as, köszönöm szépen a korrekt választ, ebből már tudok építkezni!


9es, mondjuk az erős, hogy te ebből féltékenységet szedtél ki, egyelőre szőrös, nagydarab férfiak miatt nem aggódom. Ha oda figyeltél volna, nekem a problémám az volt, hogy neki nem alap mesélni azt, hkgy másfél hónapig minden hétköznap valakit fuvarozni fog:)

Lelkesen ajnároznám magam továbbra is, mert tisztában vagyok azzal, hogy mennyire sokat nyújtok egy kapcsolatban - és ezzel szemben a bizalmatlanságom eltörpül

2023. jan. 9. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!