Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok túl bizalmatlan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túl bizalmatlan?

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit, hogy ne küldjön el a fenébe - tisztában vagyok a mentális gondjaimmal, pont ezért teszem fel a kérdést, hogy megtudjam, hogy ez is annak a szüleménye, vagy ez valóságos.

Mondok egy esetet : Tegnap rá kérdeztem páromnál, hogy honnan van az új melós bakancsa, mivel azt hittem, később érkezik az évi céges ruhacsomag. Akkor mondta, hogy a kollégája (szintén férfi, a párom is az) adta oda neki a feleslegben álló sajátját, ha már munkába viszi az utolsó pár hetében. Azt mondta, hogy pont útba esik, hogy érte megy és haza hozza, nem telik semmi pluszba, na meg legalább van egy új bakancsa.

Nekem első gondolatom az volt, hogy azta, már másfél hete munkába hord valakit, ha nem kérdezek rá, meg se tudom. Azt mondta az aggódásomra, hogy ez egy tök jelentéktelen dolog volt, mert nem indul hamarabb, nem ér haza később, és nem nőt furikáz, hanem egy 120 kilós férfit. (ismerem egyébként az embert).

Most ha én ez alapján ítélték kevesebb bizalmat, akkor én viszem túlzásba?


2023. jan. 9. 09:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak rossz tulajdonságaid ahogy látom: előítéletes és rosszindulatú vagy, meg kicsit kontrollmániás:)
2023. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!