Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy jó nő?

Figyelt kérdés

Kívül belül értem, de leginkább külsőre.


Hogyan érhető el, hogy egy férfi hosszú idő után is kívánatosnak és szépnek lássa a párját? Átlagos vagyok, de igyekszem kihozni magamból a legtöbbet. Hiába ápolom magam, a bőrömet kenem mindennel hogy szép legyen, a hajamat olajokkal, minőségi samponokkal, pakolásokkal hogy tiszta és fényes legyen, festve is van, a körmeim igényesen meg van csinálva mindig kezemen lábamon, frissen borotválva. Néha újítok egy pár ruhával, tornázok is, de egyszerűen azt veszem észre hogy a kapcsolataimban egy idő után mintha észre se vennének mint nőt, és ezt az egom nehezen viseli, na. Egy idő után jön a minek sminkelsz, minek/kinek öltözöl ki, kinek fújod be magad, de észre se vette egyik se hogy a páromnak akarok tetszeni, dicséret helyett pedig ez jött leginkább. Szinte minden férfi megszokja a párja külsejét és aztán mintha kb keresztül nézne rajta? Nem jobb egy ápolt nő mellett ballagni, mint ha le lenne lakva?


2023. jan. 9. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem veled van a gond. Legalábbis külsőre. Egyszerűen rossz embereket választasz.
2023. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%

"kapcsolataimban"


itt a baj keves, a többes szám.

2023. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Egy jó nő belülről IS szép. A külső már csak a ráadás.
2023. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
"Nem veled van a gond. Legalábbis külsőre. " ezt azért merész elsőre megállapítani, anélkül, hogy láttad volna a kérdezőt. Ja, persze, ő csaj... Akkor nem vele van a gond.
2023. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem a te hibád, hanem a férfiak alapvetően toxikusok. Magam körül is ezt látom szinte mindenkinél, illetve én is ezt tapasztalom a saját bőrömön. Millióból egy férfi van, aki tudja, hogy kell megbecsülni egy nőt, boostolni az önbizalmát, támogatni, szeretni, kedveskedni neki, nem pedig lehúzni, bántani, követelőzni. Persze ennek visszafele is működnie kell, de én nagyon azt tapasztalom, hogy minél többet teszek valakiért, annál kevésbé becsüli meg. Pedig én még vékony, sportos is vagyok, de velem is ezt csinálják egy idő után.
2023. jan. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

"Szinte minden férfi megszokja a párja külsejét és aztán mintha kb keresztül nézne rajta?"


Igen, ebben van valami, az ember idővel mindent megszokik és ha tudatosan nem próbál koncentrálni, akkor nem fogja észrevenni az apróbb változásokat.

2023. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
99%

Csak arra lehet vágyni, ami még nem a tiéd. A vágykeltés nem csak a külsőn múlik, hanem a viselkedéseden, mennyire tudsz érdekes lenni, mennyire kell újra kicsit küzdeni érted. Megunni a férfiak tipikusan a nagyon szolgálatkész lányokat szokták, akik szinte feladják magukat, a saját személyiségüket - és nem ruházkodásban. Ha nincsenek saját döntéseid, barátaid, külön programjaid, terveid, sikereid. Persze nem biztos, hogy te ilyen vagy, de elég sok nő lesz valami megfelelési kényszeres személyiség nélküli személyiség, hogy magához láncolja azt, akit szeret - csak ezzel pont az ellenkezőjét éri el.

A "Kinek szépítkezel?" viszont inkább utal nekem féltékenységre. Kivéve, ha úgy értette, hogy otthonra nem kell kiskosztüm, mert mackónardágban is jó a feneked és lazíts már. Nem tudom a kontextust, de nem feltétlenül látom bele, hogy megunt, aki ilyet mond.

2023. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem lehet, hogy ezekkel a külsőségekkek próbálod felvértezni a bensőd kopár, sivár egyhangú létét?
2023. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha kapcsolatban nem engedi el magat es lustasagtol nem hizik el, az mar egy jo alap.
2023. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

#7

+1. Foleg az elso mondat, bar modositanam arra, hogy arra lehet vagyni, ami nem rogton elerheto, keznel van.

Tehat ha szepitkezel ES tobbszor jarsz el, magadra es a kapcsolatodon kivulre is fokuszalsz, eszre fogod venni a valtozast.

2023. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!