Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy jó nő?

Figyelt kérdés

Kívül belül értem, de leginkább külsőre.


Hogyan érhető el, hogy egy férfi hosszú idő után is kívánatosnak és szépnek lássa a párját? Átlagos vagyok, de igyekszem kihozni magamból a legtöbbet. Hiába ápolom magam, a bőrömet kenem mindennel hogy szép legyen, a hajamat olajokkal, minőségi samponokkal, pakolásokkal hogy tiszta és fényes legyen, festve is van, a körmeim igényesen meg van csinálva mindig kezemen lábamon, frissen borotválva. Néha újítok egy pár ruhával, tornázok is, de egyszerűen azt veszem észre hogy a kapcsolataimban egy idő után mintha észre se vennének mint nőt, és ezt az egom nehezen viseli, na. Egy idő után jön a minek sminkelsz, minek/kinek öltözöl ki, kinek fújod be magad, de észre se vette egyik se hogy a páromnak akarok tetszeni, dicséret helyett pedig ez jött leginkább. Szinte minden férfi megszokja a párja külsejét és aztán mintha kb keresztül nézne rajta? Nem jobb egy ápolt nő mellett ballagni, mint ha le lenne lakva?


2023. jan. 9. 11:19
1 2
 11/13 NTBS ***** válasza:
100%
Ez nagyon egyénfüggő.
2023. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%

0-24-ben kívánatos, szubmisszív, nem öregszik, nem hízik, kiszolgál otthon, a szexben mindent bevállal, amihez a pasinak kedve van, és nem rinyál, ha megcsalják, meg egyébként sem.

Igazam van, kedves férfiak?

2023. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy nagyon jó és érdekes kérdés, és nem is fogjuk tudni neked megválaszolni.

Az én tapasztalatom az, hogy a legfontosabb, hogy te mit gondolsz magadról. Én 7 éve vagyok kapcsolatban, ami hosszúnak mondható, és ennyi idő alatt nyilván sokat változott a testem, de a személyiségem méginkább.

Azt figyeltem meg, hogy amikor pozitív volt a testképem, akkor sokkal nagyobb volt a rajongás a partnerem részéről, jobb volt a szex is. És ez független volt attól, épp hány kiló vagyok. Ok, azt hozzá kell tenni, én sportolok, szóval ha van rajtam épp 5-7 kiló plusz, az az izmos testemen máshogy néz ki, mintha zsírgiliszta lennék és azon a testen terülne a zsír.


De ez több összetevős: nekem van egy rendkívül intelligens párom, mindketten elmentünk külön pszichoterápiára, ami csodát tett velünk párként és külön-külön is.

Sportolunk, jól öltözködünk, sokat beszélgetünk. Nem mondom, hogy nem voltak rosszabb időszakaink, mert voltak, de olyan érzelmi tartalékaink vannak, hogy mindig túllendültünk rajtuk.


Látom rajta, hogy 7 év után is úgy tud rám nézni és őszintén bókolni, és még jobb a szex, mint a rózsaszínködös időszakunkban. De azt kell mondanom, ha kívülről nincsenek szélsőségek (extrém fogyás vagy hízás stb.), akkor minden belülről jön. Ha te tiszteled és szereted magad, akkor azt is fogod kapni, vagy ha nem kapod ezt valakitől, eleve nem is leszel vele, mert taszítani fogod az olyanokat és vonzani, akik hasonlóan gondolkodnak.


És igen, ami még fontos, de már írták: legyen mindkettőtöknek saját élete! Mindkettőtöknek saját hobbi, saját baráti kör, külön programok. Nem kell állandóan egymás valagában lenni. És sajnos sok nő lemegy csicskába is, és főz, mos, takarít a pasira, meg mossa a szaros gatyáit. Ezzel szemben a pasi mit csinál? Felfúr egy polcot 4 évben egyszer. Ez is káros szerintem.


De mivel ilyenekről nem írtál, nem tudhatom, ti mit hogy csináltok. De hidd el, a körmöd színe, meg hogy hányszor mész fodrászhoz, másodlagos. Az önbecsülésed, a pozitív énképed a legfontosabb. És ha szereted magadat, akkor a testeddel is jól fogsz bánni és kívül-belül top leszel!

2023. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!