Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sok pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok pasi nem ad második esélyt?

Figyelt kérdés

Ha szexre kerül sor és esetleg nem tökéletes, vagy van kis bénázás és nem tudják a partnerek elengedni magukat teljesen, akkor a pasik általában nem akarnak még egyszer találkozni?

Vagy ez inkább akkor fordul elő, ha a pasinak semmit nem jelentett a nő, csak a szexet akarta vagy csak egy alkalmat akart és előre is tudta hogy tovább áll utána?

Mert én azt gondolnám, hogy ha tetszik valakinek valaki és a kémia is megvan, akkor egyetlen nem jól sikerült együttlét után még ad lehetőséget a másiknak. Persze, ha továbbra sem jó, akkor nem erőltetném én sem.

De lehetséges olyan hogy újra megtetszik a srácnak egy lány, aki korábban is nagyon tetszett, de a szex után nem akart folytatást?


2023. jan. 9. 14:04
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
65%
Nem nézte ki belőled, hogy sokkal jobb leszel legközelebb. Vagyis a személyed elég érdektelen volt.
2023. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
20%

2 lehetőség van:

1. Csak sex kellett neki és csak te gondoltad túl az egészet.

2. Mondjuk ezt rajtam kívűl nem tudom csinálja e még valaki. Ismerkedek az adott hölgyeménnyel, úgy állok hozzá, hogy jó lenne talán hosszabbra is de lessz ami lessz. Az első adandó alkalomnál bepróbálkozok nála és ha megvan akkor az annyit is ért. Azért amelyik “normális” az tartja magát annyira, hogy nem adja oda 2 szép szóért 1 hét után. Na meg persze ezek a fajták akik nem egyből kefélnek megbízhatóbbak is. Nekik kell egy kis kötődés/érzelem ehhez. Csak ilyen nővel állok össze hosszú távra, aki egyből adja magát az valószínűleg másnak is fogja, ha velem van ha nem.

2023. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
17%

Igy van!

Ha egy nőnek nincs tartása mi tetszen egy ffnak?

En akkor sem adom magam ha tetszik, majd ha ugy érzem ö az igazi csak akkor. Addig viszont sok van.

Ezert volt sok epekedés utánam, sexkapcsoltom (pasim) megszámolhatom az 5 ujjamon, de az felejthetetlen

2023. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
76%
12, 13 : 2023-at irunk, feltunt?
2023. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Én egy éve már ismertem mielőtt bármi is lett volna.

Nem a szintem felüli pasi, nagyon tetszettem neki előtte.

Szerintem én jobban nézek ki nőben, mint ő pasiban.

Soha nem jönnék össze olyannal, aki jobban néz ki mint én.

Sőt én eddig inkább olyannal akinek nem is igazán a külseje fogott meg, hanem úgy összességében. De maximum ugyanolyan szintűvel jövök össze, mint amilyen én vagyok, semmi esetre sem jobbal.

2023. jan. 9. 15:41
 16/37 A kérdező kommentje:

Nem volt top pasi.

De nekem bejött és én megszerettem.

Ő viszont kritizált külsőleg is és a technikámat is.

És pont ez bánt az egészben, hogy egy top pasinál még valamennyire meg is értem hogy beképzelt. Bár szerintem azt senki nem érdemli meg h sértegessék.

2023. jan. 9. 15:45
 17/37 anonim ***** válasza:
0%

#14

És az azt jelenti, hogy ne legyen tartás az emberben, hanem egyből orrba szájba mindenkivel? Értelmes egy valami vagy te is Jancsika/Juliska nem tudom mi vagy, vagy minek érzed/vallod magad.:D (Ha már 2023-mat írunk).

2023. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Nem voltam sok pasival, ő volt a harmadik akivel volt szex.

És ha már ott tartunk hogy valaki jobb a szintünknél vagy top, akkor nem is kell egy tőle úgymond rosszabb kinézetű csajjal összejönni és nem kell előtte egy évig fűzögetni stb.

Mert aki nem tetszik valakinek, azzal le sem fekszik az ember nem?

De mondom, ő mindig mondta nagyon bejövök neki, csinos vagyok, jól nézek ki stb.

A másik pedig, hogy pont itt olvastam egy másik beszélgetésnél, hogy nem véletlen amikor jóképű, helyes pasik tőlük átlagosabb csajjal jönnek össze, mert a vonzalom nem mindig csak a külső alapján alakul ki.

2023. jan. 9. 15:55
 19/37 anonim ***** válasza:
8%

Kedves kérdező, ki beszél most itt ezekről amiről Te? Olyan ellentmondások vannsk itt a szövegeidben.. A pasik azért jönnek össze átlagos csajjal mert azok megbecsülik őket és nincs annyi lehetőségük mint a beképzelt prno sztár kinézetű társaiknak akiknek még a jó pasik se elég jók. A nőknél is ugyan ez a helyzet, ugyan ezért csinálják.

A második esélyhrz, hogy jön ide, hogy ki hogyan néz ki meg kivel ki jön össze?..

2023. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert sajnos neki csak egyszeri strigula lehettél.
2023. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!