Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sok pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok pasi nem ad második esélyt?

Figyelt kérdés

Ha szexre kerül sor és esetleg nem tökéletes, vagy van kis bénázás és nem tudják a partnerek elengedni magukat teljesen, akkor a pasik általában nem akarnak még egyszer találkozni?

Vagy ez inkább akkor fordul elő, ha a pasinak semmit nem jelentett a nő, csak a szexet akarta vagy csak egy alkalmat akart és előre is tudta hogy tovább áll utána?

Mert én azt gondolnám, hogy ha tetszik valakinek valaki és a kémia is megvan, akkor egyetlen nem jól sikerült együttlét után még ad lehetőséget a másiknak. Persze, ha továbbra sem jó, akkor nem erőltetném én sem.

De lehetséges olyan hogy újra megtetszik a srácnak egy lány, aki korábban is nagyon tetszett, de a szex után nem akart folytatást?


2023. jan. 9. 14:04
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
19-es: azokra válaszoltam, amiket írtak néhányan, hogy nem kell egyből összejönni, és fűvel-fával és volt aki írta, hogy biztos top pasi volt és ezért nem kellett volna a külsőmnél jobban kinéző pasival összejönnöm. Ezért írtam. Mert olyanokat feltételeztek néhányan amit nem is tudtak.
2023. jan. 9. 16:07
 22/37 A kérdező kommentje:

Azért írtam ezt is hogy van olyan is mikor egy pasi átlagosabb nővel jön össze, mert valaki egyből azt feltételezte hogy én kevésbé néztem ki jól mint a pasi.

Arra reagáltam. De azt nem értem, látatlanban miből következtet erre bárki is.

Ezért hoztam ezt a példát, járhat valaki jól egy jó pasival kevésbé szép külsővel is és megjárhatja egy csinos szép lány is, ha pont olyan sráccal akad össze.

2023. jan. 9. 16:13
 23/37 anonim ***** válasza:

"Az első adandó alkalomnál bepróbálkozok nála és ha megvan akkor az annyit is ért."


Én meg a férfiakkal vagyok így: aki az első alkalommal "bepróbálkozik", az instant kuka, így te is eleve kiesnél az első szűrőn, mielőtt még gondolkozhatnál azon, hogy mennyire vagyok alkalmas komoly kapcsolatra.


Ha a saját logikádat követed, és van benned némi következetesség, akkor szembenézel vele, hogy Te is pont "annyit érsz, mint akiket elítélsz ugyanazért, amit te ugyanúgy megteszel.

2023. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Csak dugni akart.Aki pedig kritizalja a külsőd,azt nagyon gyorsan dobd ki.Kédőbb még rosszabb lesz.
2023. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretne, akkor magában is kereste volna a kudarc okát, nem pedig csak benned. A szex alapvetően páros játék, a kooperációs fajtából, ezért fontos lenne, főleg kudarc esetén, megbeszélni, hogyan kellene javítani a dolgokon. Ha ennyit nem érsz neki, nem érdemel meg.
2023. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

"Nem a szintem felüli pasi, nagyon tetszettem neki előtte."


"Ő viszont kritizált külsőleg is és a technikámat is."


Azután kezdett kritizálni, hogy első alkalommal volt szex köztetek? Vagy már előtte?


Mennyi ideje ismerkedtetek?

2023. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
94%

"Ha szexre kerül sor és esetleg nem tökéletes, vagy van kis bénázás és nem tudják a partnerek elengedni magukat teljesen, akkor a pasik általában nem akarnak még egyszer találkozni?"


Elhiheted, hogy nem azért nem akarnak találkozni. Egyébként nekem nőként sincs gusztusom még egyszer egy olyan emberhez, akivel jóformán paródiának éreztem a szexet. Ha valakivel szexelek, dögösnek, vadnak, igazi felnőtt nőnek akarom magam érezni, nem pedig görnyedten nézni, ahogy próbál életet pofozni a meztelen csigába vagy debil párbeszédeket folytat velem. Egyszerűen ciki és teljesen hangulatgyilkos. Nem sok ilyenben volt részem, de ami ilyen volt, az teljesen belém égett, a mai napig vakarózni tudok a tudattól, annyira szánalmas és megalázó volt. Nekem sincs kedvem utána már az illetőhöz. De ez nem kis bénázás, hanem konkrétan szűzdráma két felvonásban.


Olyan, mint a nemi erőszak, csak a lelkednek és a szépérzékednek fáj.

2023. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha belegondolsz jobban amit írsz, rajohetsz h butasagot kerdezel. Ilyenek h nem tudja elengedni magat a masik benazas es a tobbi az ami nem tantorit vissza egy sracot se, hiszen a semmilyen szexhez képest meg a rossz szex is jo (amirol ugye szo sincs). Ha tovabb viszed a gondolatot akkor oda jutsz h csak szex kellett neki valakivel, es ha ez meg volt tovabb all a valtozatossag miatt. Ha komolyat akart volna tovabb mardt volna a hazad tajan. Es ha valami szex problema is lett volna pl nem talaltatok a kozos hullam hosszot akkor meg gyakorolni szoktak s hangolodni a parok.

Valoszinuleg olyannal volt dolgod aki ezt hobbybol uzi mar mint a hoditast es a trofea gyujtest

2023. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

26-os: szex után kritizált.

Előtte nagyon tetszettem neki.

2023. jan. 9. 17:40
 30/37 A kérdező kommentje:

27es: amúgy pont ő is ilyen volt, amit írtál, hogy közben olyan hülyeségeket beszélt, ami nekem lohasztó volt.

Mondta pl egyik póznál, ha olvastam volna a Káma Szútrát, tudnám.

Akkor voltak olyan beszólásai ami teljesen átlagos, hülye beszélgetések és engem minden ilyen aprósággal kizökkentett.

2023. jan. 9. 17:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!