Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sok pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok pasi nem ad második esélyt?

Figyelt kérdés

Ha szexre kerül sor és esetleg nem tökéletes, vagy van kis bénázás és nem tudják a partnerek elengedni magukat teljesen, akkor a pasik általában nem akarnak még egyszer találkozni?

Vagy ez inkább akkor fordul elő, ha a pasinak semmit nem jelentett a nő, csak a szexet akarta vagy csak egy alkalmat akart és előre is tudta hogy tovább áll utána?

Mert én azt gondolnám, hogy ha tetszik valakinek valaki és a kémia is megvan, akkor egyetlen nem jól sikerült együttlét után még ad lehetőséget a másiknak. Persze, ha továbbra sem jó, akkor nem erőltetném én sem.

De lehetséges olyan hogy újra megtetszik a srácnak egy lány, aki korábban is nagyon tetszett, de a szex után nem akart folytatást?


2023. jan. 9. 14:04
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Lehet butaságot kérdeztem, de olyan nehéz elhinni hogy aki annyira lelkes, közvetlen volt és nagyon bejöttem neki, az hirtelen teljesen megváltozik, kritizál, nem tetszek már neki, nem is akar nagyon szóba állni velem, mindenért engem hibáztatott és olyan dologban is kritizált, amit mások szerint jól csináltam, de persze neki az sem volt jó.

És még közvetlenül utána azzal hiteleket, hogy szeretne folytatást, de utána mégsem. Ja és azt is mondta ő mindent megtett a szexben.

2023. jan. 9. 17:48
 32/37 anonim ***** válasza:
Na jó ez nagyon tini viselkedés amit nyomatsz itt. Miért nem oda tetted fel a kérdésed? Kislány vagy még, érned kell, hogy felfogd/megértsd a dolgokat. Majd felnősz egyszer.
2023. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
91%

Az alapján, amit leírtál a viselkedésről, szerintem örülj, hogy rövid úton megszabadultál tőle, és nem később kell eltakarítanod őt az életedből.


Őszintén szólva én azt nem értem, hogy te ezek után még egyáltalán adtál volna neki esélyt folytatásra.

2023. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
32-es: lehet hogy tini viselkedésem van, ettől függetlenül nem kívánom senkinek ezt az érzést, mert rossz mikor az ember megszeret valakit, a másik pedig átvágja, vagy legalábbis elfordul tőle.
2023. jan. 9. 20:15
 35/37 anonim ***** válasza:

27.

Azért akarod valószínűleg felnőtt nőnek érezni magad mert még gyerek vagy!

2023. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
A férfiak másképp működnek, mint a nők: raciálisabbak. Ha egyszer valami rossz, akkor az legközelebb sem hisszük, hogy jobb lenne...
2023. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

36-os: rendben, ezt megértem. De ha valami nem jó elsőre, annak sok oka lehet. És nem csak az egyik fél tehet róla. Egy alkalomból nem lehet végzetes következtetéseket levonni. Ha továbbra is ez lenne a helyzet, akkor persze igen, akkor tényleg nem passzolnak össze. Viszont az is lehet, legközelebb már jobb lenne.

Pl. ha spontánabb lenne. Sajnos mi azt az egy alkalmat is annyira lebeszéltük, egyeztettünk. Azért nem biztos hogy vasárnap este el tudja az ember dönteni, hogy péntek négy órakor lesz kedvem szexelni. De ha találkoztunk volna csak úgy, beszélgetés stb. és úgy éreztük volna hogy most mind ketten akarjuk, akkor lehet jobban alakultak volna a dolgok.

2023. jan. 9. 22:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!