Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élsz együtt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élsz együtt olyan emberrel aki már nem akar veled lenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel meg ismerkedtem. Kedveljük egymást,szeretünk együtt lenni,beszélgetni vagy akármi mást csinálni. Egy hullámhosszon vagyunk.Minden nap beszélünk és ha úgy alakul hogy kevesebbet találkozunk akkor az nem esik jól neki sem és nekem sem. Sok dolgot el mesélt már magáról,ahogyan én is magamról,szeretne jobban meg ismerni ahogyan én is őt. Már volt szó arról is hogy költözzünk össze. Na de mint minden más ugye ez sem ilyen egyszerű. Mivel neki van egy több éves kapcsolata amiből nem akar ki lépni. És ezt nem értem,a párja már most több éve másba szerelmes,mást szeret tehát. A lány tud róla. Úgy kezeli mint ha ez egy semmiség lenne. Miért jó szerintetek egy ilyen kapcsolatban lenni? Ez nyitott kapcsolat? Szerintetek csak azért van velem sokat mert így pótolja ami a kapcsolatából hiányzik? Miért nem próbál új életet kezdeni velem vagy akár mással is? Miért ragaszkodik egy olyan emberhez aki nem hogy nem szerelmes belé de nem is szereti már úgy mint nőt.

2023. jan. 13. 06:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Kapcsolatfüggő. Beteg szegény.
2023. jan. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

A párja is marhára szeretheti az új nőt, ha bszik befejezni a csajoddal a kapcsolatot évek óta. A csajodnak meg a biztos fos számít inkább amiben él. Gyáva kilépni belőle, ugye mivan ha nem működik kettőtök között?Akkor 5 percig egyedül kellene lennie. Belehalna.

Komolyan ilyen jellem gyenge, függő, életképtelen nőneműre pályázol?

2023. jan. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Azert mert szorakozunk vkivel,nem kotelezo elhagxni a parunkat…. 😂😂
2023. jan. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Aki még nem volt ilyen helyzetben honnan is tudhatná ezt.

Kérdező talán kérdezd meg a lánytól akivel ismerkedsz, miért nem lép ki, mikor akar kilépni. Ezernyi oka lehet.

Ne az itteni emberek véleményére alapozz, hanem arra ami benned van, ami közöttetek van.

2023. jan. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, érdekes történet. Lehet jó vele a szex és azért.

Mi a párommal már nem voltunk kapcsolatban, de nem költöztünk szét, hogy ne kelljen egyedül albérletet fizetnünk egyikünknek sem. Ehhez hozzá tartozik, hogy jóban maradtunk, azért működött a dolog egy ideig. Aztán neki lett barátja, én meg mai napig egyedül vagyok.

2023. jan. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok oka lehet miért van még vele, akár anyagiak, akár megszokás vagy még érez iránta valamit, esetleg fel egy új kapcsolatba belemenni.
2023. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
3 Szerinted ez szórakozás amit velem tesz. Nem tudom lehet. De nekem úgy tűnik más van a háttérben.
2023. jan. 13. 16:51
 8/12 A kérdező kommentje:
1 Ez valóban betegség? Ezt lehet kezelni valahogyan?
2023. jan. 13. 16:53
 9/12 A kérdező kommentje:
2 Igen ez bennem is meg fordult hogy ha azt a másik nőt szereti akkor miért nem vágnak bele.Gondolom ennek is van oka. De nem hinném hogy szereti a párját,én ha szeretek valakit akkor tisztelem. Vagy nem tudom már néha mi a helyes komolyan. Attól szerintem nem gyenge személyiség valaki ha szeretetre és egy emberre egy társra vágyik.Nyilván nehéz el engedni számára.
2023. jan. 13. 16:57
 10/12 A kérdező kommentje:
5 Igen volt szó a szexről is,tudom hogy szereti vele a szexet,de mondta hogy ez nem minden és más is számít. Valami hasonló dologban vannak ők is mint te a pároddal,de ez most akkor nyitott kapcsolat gondolom. Ez lenne az ésszerű.
2023. jan. 13. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!