Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fair úgyl lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fair úgyl lenni valakivel hogy folyamatosan meg akar változtatni?

Figyelt kérdés

Alapvetően szeret, de van 1-2 dolog ami az ő hobbija, preferenciája, és nekem meg semleges. Emiatt folyamatosan piszkálva vagyok, és sivárnak vagyok ítélve mert engem nem az érdekel ami őt.


Úgy érzem hogy megutáltat engem magával, és amiért meg egyébként együtt lennénk, az az érték pedig kuka. De ha nem vagyok jó ahogy vagyok, akkor minek kellek?


26L


2023. jan. 14. 19:06
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

#20 Azt tudna mással is, bárkivel.


Hát nem volt egy jóleső sértés amit bekaphattam, ja. :/

2023. jan. 14. 21:27
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

De te itt vagy neki kéznél.

Ráadásul akárhogyan belédrúghat, te még loholsz is vissza, hogy kapd a következő rúgást.

Tényleg nem értem, minek kellett ezt a kérdést kiírni. Szemmel láthatóan te nem akarsz a helyzeten változtatni. Csak egyet panaszkodni jöttél.

Az, hogy valakit az alapvető emberi méltóságában alázzanak meg, sértegessenek, az nem, hogy egy párkapcsolatban, de akármilyen emberi kapcsolatban sem engedhető meg. Te meg?...

2023. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
71%

21


Érted már nem kell megdolgoznia. Gondolj bele, téged nulla energiával megkap, meg csak kedvesnek sem kell lennie veled. Ha így is szetteszed neki a lábad, minek erőltesse meg magát? Legyen benned tartás és hagyd ott a francba.

2023. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

#22 Akarok változtatni, ki akarna a sz.rban maradni? De azért egy szakítás nem olyan döntés hogy csettintek egyet, 'oszt jólvan. Nem a porszívót cserélem le.

Nézőpontokat akartam olvasni, ami gondolkotat.

2023. jan. 14. 21:52
 25/36 anonim ***** válasza:
54%

"ki akarna a sz.rban maradni?"

Te.

Ezt már 3 oldalon keresztül támasztod alá folyamatosan.


"De azért egy szakítás nem olyan döntés hogy csettintek egyet, 'oszt jólvan. Nem a porszívót cserélem le."

Miért, ma délelőtt kezdődtek a bajok??


De én nem szólok bele. Nyugodtan várj még 3-4 évet, addig csicskulj be szépen, de két dologra kérlek.

1. Nehogy gyereket vállalj! A saját életedet úgy szúrod el, ahogy akarod. De másét ne...

2. Ne gyere ide nyafogni.


"Nézőpontokat akartam olvasni, ami gondolkotat."

Ezen mit kell gondolkodtatni?

Kb. olyan, mint amikor a nyóckerben egy alak belédköz, és le akar vágni egy maflást. Te akkor mit csinálsz? Elfutsz, vagy 45 embert megkérdezel, hogy vajon mit kéne tenni, mialatt ő hupililára ver?


De tudod, mit? Tényleg maradj vele. Zsák a foltját.

2023. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem minek kell ebbe most a fellengzős rosszindulat. Az hogy megkérdezek másokat hogy gondolkodnak valamiről, nem azt jelenti hogy nektek kell mostantól megfelelve jól cselekednem. Akkor most segíteni akartok vagy kioktatni és megmondani mit csináljak?


Ki beszélt itt gyerekvállalásról? Senki.

Nyafogni meg senki nem jött, ahogy írtam, kíváncsi vagyok ki mit gondol. De nem felelek senkinek, hogy végül mit és mikor döntök.

2023. jan. 14. 22:14
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

De, pont ilyen egyszerű a szakítás, mivel nem éltek együtt és nem vagytok házasok.

Azt mondod neki, köszönöm szépen a semmit, ez nekem így elég volt, többet nem akarok találkozni. És ennyi!

Az összes többi KIFOGÁS!

2023. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
De, együtt élünk....
2023. jan. 14. 22:29
 29/36 anonim ***** válasza:
53%

Anyagi megfontolásból laksz vele?

Ja tudom, meg szereted... 😱🙄

2023. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Wtf :D
2023. jan. 14. 22:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!