Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fair úgyl lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fair úgyl lenni valakivel hogy folyamatosan meg akar változtatni?

Figyelt kérdés

Alapvetően szeret, de van 1-2 dolog ami az ő hobbija, preferenciája, és nekem meg semleges. Emiatt folyamatosan piszkálva vagyok, és sivárnak vagyok ítélve mert engem nem az érdekel ami őt.


Úgy érzem hogy megutáltat engem magával, és amiért meg egyébként együtt lennénk, az az érték pedig kuka. De ha nem vagyok jó ahogy vagyok, akkor minek kellek?


26L


2023. jan. 14. 19:06
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt, mennyi ideje éltek együtt és mióta viselkedik így?
2023. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
1,5 éve vagyunk együtt, ebből fél éve élünk egymással. Körülbelül az elmúlt 2-3 hónapra jellemző ez, utóbbi 1-ben nagyon.
2023. jan. 14. 22:43
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem illetek össze és nem is csiszolódtok össze, olyan megjegyzéseket kapsz, hogy sivár vagy/az élet melletted, ha nem találtok közös programot, hobbit, ő inkább az övéit erőltetné rád, akkor ennek a kapcsolatnak befellegzet.

Egyébként még ha közös kedvenceitek lennének akkor sem működne, mert semmi tisztelettel nincs irántad és bizony ha nem becsül meg téged, akkor ennek a visszonynak nincs értelme és úgyis szakítás lesz a vége hiába tartózkodsz, meg szereted, ő úgyis elfogja vágni az utolsó érszalat köztetek.

2023. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

[link]


Adjon erőt, okulj belőle.

Amúgy oda jutott, hogy mindent megtett, de megcsalta a nő.

2023. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
(mármint az énekes interview-ban ezt nyilatkozta, a nőnek írta a dalt!)
2023. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
86%

Annyira jellemző...

Érzi, hogy nyeregben van, most kimutatta a foga fehérjét.

De sok "boldogságot" együtt. :-)

2023. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!