Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyagi dolgokat, hogy kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagi dolgokat, hogy kinek mennyi a fizetése stb, ha egy pár ismerkedési stádiumban van meg szabad beszélni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 19. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Az idő folyamán kiderul
2023. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Én meg szoktam, miért ne.
2023. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Én biztos, hogy nem kérdezek rá.
2023. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Mi köze az én keresetemhez?

Az lenne az utolsó találkozónk az biztos.

2023. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

Csak az nem szeret erről beszélni, akinek alacsony a fizuja.

Amúgy nyilván nem úgy kell indítani egy randit, hogy “mennyit keresel?”, de ha bizonyos témák kapcsán szóba kerül, én nem szoktam titkolni.

2023. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Én megkérdeztem a barátomat, mert nyaralásokat tervezünk, és ahhoz érdemes tudni, hogy ki mennyiből gazdálkodik. (De a szakmája miatt tudtam már, hogy kevesebbet keres, mint én.)

ő még nem kérdezett rá nálam, amit kicsit furcsállok, de szintén a szakma miatt körülbelül biztos tudja..Bár szerintem túlsaccolja.

2023. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bérpapírt bemutatni, de úgy kb nem árt tudni hogy áll a másik. Volt már itt gyakorin is sok olyan kérdés, hogy a kérdező felélte a tartalékait, meg adósságba verte magát, hogy tudja tartani a lépést a tehetősebb párjával, ahelyett, hogy simán megmondta volna, hogy neki nem telik olyan sok mindenre.
2023. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ismerkedési stádiumban még korai. Esetleg a végefelé, ha már megvan a bizalom (kb 2 hónap intenzív ismerkedés után)


De a ki mivel foglalkozik legkésőbb elsőrandis téma.

2023. jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Az alap, hogy egymás foglalkozását megbeszéljük már az első randin.


Fizetésre teljesen felesleges külön rákérdezni, mert ebből nagyjából kiderül, pár tízezres mellésaccoláson meg semmi nem múlik.


Persze vannak olyan területek, ahol cégenként százezres eltérések is vannak, de az meg már érződik úgyis a másikon, hogy vannak-e anyagi gondjai vagy sem.

2023. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Foglalkozás oké, nekem lövésem sem volt mennyit kereshet.már együtt éltünk mikor erről beszéltünk.
2023. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!