Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos,hogy a barátnőm ki van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos,hogy a barátnőm ki van rám akadva,mert tartom az exemmel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Szoktunk találkozni, beszélgetni,kávézni.

Volt egy közös kutyánk (Töpi)

az most az exemnél van,de őt is elszoktam vinni sétáltatni.



2023. jan. 20. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
83%
Én nem jöttem volna veled össze. Ha tudott róla és elfogadott így, akkor nem jogos a kiakadasa,de ha az után említetted neki, hogy osszejottetek, akkor jogosan zavarja. Én pont ezért mindig rakerdezek, hogy mi a srác véleménye az ellenkező nemű baratokrol. Akivel egyezik a véleményünk, azzal folytatom az ismerkedést.
2023. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
70%
Vannak emberek akik kötődnek a kutyákhoz, nem csak biodíszlet
2023. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
38%

"Vannak emberek akik kötődnek a kutyákhoz, nem csak biodíszlet"

A jog ezt abszolút leszarja.

2023. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:

Nekem van több női barátom is,nemcsak az exem.És én is elfogadnám,ha az exemnek lenne férfi barátai.

Nem tudom ezzel mi lehet a probléma?

Nem akarok minden szembejövő nőt megkufircolni.

2023. jan. 20. 13:07
 25/61 anonim ***** válasza:
25%
Nem értem hogy jön ide a jog?
2023. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
33%

#26

Úgy, hogy a kérdező a kutya miatt hisztizett, hogy ezt hogy teheti meg a barátnője és hogy a gyerekkel is ezt tenni.


Úgy teheti meg, hogy ha chip alapján hozzá tartozik a kutya, azt csinál vele, amit akar és semmi köze az ebnek ahhoz, akivel a gazdája korábban egy háztartásban élt. Közös gyereknél a gyerek nem a tulajdonod és jogod van látogatni alapesetben, ha pedig megfosztanak ettől a jogtól, lépéseket tenni az ügyben. Ilyen k*rva egyszerű.

2023. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
68%
Töpike helyében én legközelebb jól bokánharapnálak.
2023. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
36%
Közös gyereknél evidens, ha a gyerekedet meglátogatod, és emiatt beszélsz a gyerek anyjával a gyerekek ügyében, ez normális. De hogy a kutya miatt miért kell találkozgatni, azt nem értem. Neked nem kellene ilyen felfogással barátnő sem.
2023. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
88%
Bár nem értem, ha az exszel ilyen jól kijössz, meg csodálatos meg minden, akkor miért nem vagy vele? Barátnődről egy jó szót nem írtál eddig. Olyan, mint akinek csak a barátnő egy pótlék, bár én össze se jöttem volna veled. Nem hiszek az exek közötti barátságban.
2023. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy a gyereknél is szoktam mondani: ha annyira fontos lenne az a kutya, tisztelnéd a gazdáját. Ha annyira fosnál amiatt, hogy nem látod többet, nem a tartalékos ringyódat szórakoztatnád, hanem szereznél igazi barátokat, akiket a párod is kedvel és a jeleneddel/jövőddel foglalkoznál csontvázak tárolása helyett.
2023. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!