Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos,hogy a barátnőm ki van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos,hogy a barátnőm ki van rám akadva,mert tartom az exemmel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Szoktunk találkozni, beszélgetni,kávézni.

Volt egy közös kutyánk (Töpi)

az most az exemnél van,de őt is elszoktam vinni sétáltatni.



2023. jan. 20. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 A kérdező kommentje:

41*

Köszönöm végre valaki,akivel egy nyelvet beszélünk.

2023. jan. 20. 14:09
 42/61 anonim ***** válasza:
91%

"Nem értem mondjuk, hogy miért kell az exeket úgy kezelni, mint valami fertőt"


Ha megtisztelem azzal a partnerem, hogy nem tartom a közelünkben azokat, akik iránt egyszer azt éreztem, amit most kizárólagosan iránta, akkor úgy gondolom, hogy minden jogom van fordítva is ezt elvárni és összességében úgy vélekedek a témáról, ahogy csak akarok, mert mégis csak az én életemre is hatással van. Remélem világos és érthető voltam

2023. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
79%
A barátnőd hálát adhatna az égieknek ha megszabadulna tőled. Mert hogy neked barátnő nem kell az 100%.
2023. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
18%

#43 nem kellett volna az utolsó mondatot hozzácsapnod, így is érthető ez az állaspont is.


Most 100%-ban sosem tudod meg, hogy egy értékrendet vallotok alapjában, mert a kezdeti hű meg há sok mindent eltusol egy kapcsolatban, és idővel jönnek elő ezek a problémák. Itt inkább a fő kérdés az, hogy van e olyan rugalmas a kapcsolat, hogy ezt áthidalja e, esetleg kompromisszumot lehet e kötni, vagy megy az egész a lecsóba, (ami a valószínűbb, ha ez egyik fél nem enged az akaratából).


Lehet velem van a baj, de eddig egyik volt páromnál sem ugyanazért éreztem azt, amit, még ha ugyanolyan viselkedési mintákat is tanusítottam a szerelem hevében. És ez fordítva is így van. Most ez a téma vkit érzékenyen érint, vki meg lemászik a Disney vonalról, és reálisabban nézi ezt a témát. Egyikkel sincs gondom személy szerint, amielőtt vki támadni készülni. Mert igen, a szerelem a mai napig az egyik legkeményebb és legjobb drog, éppen ezért olyan veszélyes, és becsben tartott. Na meg egy nagyon kényes téma.

2023. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
87%
Ne fárassz kérlek a regényeiddel. Mindenki azt vár el és azt visel el, amit csak akar. Nem kell úgy csinálni, mintha csak az exekkel telerakott utánfutó és a macskák között választhatnánk. Bonbonozzatok együtt a párod exeivel meg a tieiddel, leszarom, én nem fogok és nincs de meg ha. Ha te emiatt lenézel engem, az azt is jelenti, hogy kapásból két okom van nem kíváncsinak lennem rád.
2023. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
85%
Azért nem mindegy, hogy egy szaktarssal baratkozol, akivel sosem volt semmi vagy egy olyannal, akit kinyaltal…
2023. jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
5%
#46 Senkit nem nézek le, nem kell hozzá a felsorolt műhiszti. Ahogyan Te is tetted: csak leírtam a nézőpontomat. :D
2023. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
56%

szerintem jogos

ezt a közös kutya dolgot se értem... az nem egy gyerek hogy közösen kell nevelni basszus, vegyél magadnak egy másik kutyát.

de nincs háziállatom, lehet azért nem élem ezt a dolgot.

2023. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
89%

De minek teszed ki a kérdésre ha mindenkit leszolsz, aki nem ért veled egyet?

A kutya nem gyerek, az még oké hogy néha viszed sétálni. Amúgy meg vidd barátnődet is...ennyi.

Az oké hogy közvetlen valaki és van pl pár női barát de a sok meg át ex nekem se fér bele.

N 30

2023. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
41%
Igaza van a barátnődnek, ne lepődj meg, ha lelép.
2023. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!