Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tinder nem k*r fel titeket is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinder nem k*r fel titeket is?

Figyelt kérdés
Mintha szándékosan olyan képeket/bemutatkozásokat tennének ki magukról az emberek hogy azzal felb*sszanak (általánosságban írok). Minden második lány ugyan az. Pl. "instán aktívabb vagyok", "ha unalmas vagy ne írj", "ha csak dugni akarsz nem engem keresel" (itt hozzáteszem hogy ugyanolyan melltartós bikinis képet rak ki mellé), és pont ezek a lányok válogatnak, nem ironikus? :D

2023. jan. 23. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha ennyire frusztrált vagy miatta, akkor ne használd
2023. jan. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Ez nem újdonság. De tényleg idegesítő, és szánalmas.

Ami engem különösen bosszant, hogy álprofilokat generál a rendszer. Minden újabb fiók esetén, van ugyanaz a 3 csaj, aki mindig párba áll velem, viszont írhatok nekik bármit nem reagálnak. És ez egy automatikus jelenség.

2023. jan. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Rettentően örülök, hogy én már nem szorulok rá ezekre az oldalakra, de emlékeim szerint, 7 évvel ezelőtt is ugyanez volt fordított helyzetben is. Szinte a legtöbb férfi olyan képet töltött fel magáról, amin egy idegen ember kocsija mellett áll. Nekem ez mindig annyira szánalmasnak tűnt, feszíteni olyan dologgal, ami nem az övé; de még ha az övé is, mi értelme van? Egy normális ember nem az alapján választ társat magának, hogy kinek milyen autója van.


Sajnos baromi felszínes világot élünk és a legtöbb embernek csak a külsőségek számítanak 🙄

2023. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem, en balra hajtom, aki nem erdekel, es eleg, ha igy is akad, akit jobbra lapozhatok. Nem a Tinder, az emberek dontik el, mit akarnak magukrol mutatni.
2023. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, újabb módja, hogy az intsapitsák több követőt meg nyomorék kisfiút szerezzen magának aki csorgatja rá a nyálát. Akinek ez kell…


Én no vagyok, de instant offolnám aki ilyet hány oda, nyilván a követő gyűjtés a cél, az ismerkedés szándék csak mögöttes max. Egészségére, akinek ez kell.

2023. jan. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!