Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal akivel kölcsönös volt a vonzalom és ezt tudtuk is és folyton keresett meg mondta h milyen jó fej vagyok viszont az első csók után minden megváltozott..:/ Vagy is a csók utáni napokban még ugyan olyan volt kb egy hétig és mondta is h milyen jó volt meg újra átélné.:)De aztán egyre kevésbé érdeklődött irántam és most odáig jutottunk h csak barátok vagyunk. :/ Miért változott meg? :/
2010. okt. 3. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert csak dugna veled. Nem akar kapcsolatot.
2010. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mert mondta h ő még nem akarja és h ez gond e nálam..
2010. okt. 3. 19:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint h nem akar lefeküdni.
2010. okt. 3. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el, hogy elsőnek van igaza. Ne feküdj le vele, csak hívd el hozzád, kettesben, és orálisan elégítsd ki. De egy aprócska csók is elég lehet, hogy újra érdeklődjön irántad :) A szerelem ilyen.. ha egyszer megvan, akkor ápolgatni kell, mert eltűnik.
2010. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha nem akar kapcsolatot akk hiába elégítí ki orálisan...MAx lesz egy jó éjszakája a pasinak de atól még nem akar kapcsolatot..
2010. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!