Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy faluban lakunk, ismerem, mint ahogy mindenkit a faluból de még nem nagyon beszéltem vele.

Régebben nem is köszönt(falun szokás egymásnak köszönni),de kb egy hete találkoztam vele a buszon, rám mosolygott és beszéltünk pár szót. Azért csak pár szót mert pont akkor állt meg a busz és leszállt.

Rá egy két napra még a főút másik oldaláról is köszönt, pár hónapja meg még akkor se ha elmentem mellette és ráköszöntem.

Bevallom azért írtam ebbe a kategóriába a kérdést mert tetszik a lány, csakhogy van barátja, nem ismerem a barátját, nem tudom milyen a kapcsolatuk.


2011. ápr. 26. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha eddig nem is köszönt neked, még akkor sem ha te ráköszöntél, most meg ő teszi meg a lépéseket feléd, hogy köszön beszélget, az azért jelenthet valamit, talán beszélgess vele még többször, és hívd el egyet mondjuk sétálni....beszélgess vele sokat és akkor kiderül, hogy hogyan viszonyul hozzád.
2011. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ritkán látom sajnos, akkor is a haverjaival van.
2011. ápr. 26. 10:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig ha nem közeledsz, ő sem fog jobban. Az nem a lányok dolga :) 24/L
2011. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!