Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt ,viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt ,viselkedik így egy 40 éves felnőtt férfi ?

Figyelt kérdés
Kivételesen nagyon szimpatikus volt az egyik társkereső appon. Beszélgettünk órákig,amin meg is lepődtem . Igaz jöttek a szexuális témák is (én se vagyok gyerek, ő se !!) ,de utána abba maradtak. Le jönne hozzám stb... vacsora,séta .Nem zárkóztam volna el előle ! Másnap teljesen el tűnt amit nem értettem ezek után pláne ...nem ír nem keres pedig elérhető is ,tegnap annyit írt ,hogy miújság hölgyem válaszoltam azóta se semmi rá ,de ha valamit meg osztok jön a like ... Ezt valaki meg tudja nekem magyarázni ilyenkor mi is van vagy miért? Előre is nagyon szépen köszönöm !
2023. jan. 26. 15:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
Amelyik ilyen örökre ne állj vele szóba többet! Jellemtelen alakok! Át a legjobb ha letiltod!
2023. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%

"ír h miujság"

Az a legegyszerűbb neki, hogy fenntartsa az érdeklődésedet. Szerintem is sok nővel csinálja ezt. Nem nagy idő- és energiabefektetés.

Ne vedd komolyan, ne is válaszolj.

2023. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
34%
Hány napja nem ír?
2023. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
51%
Milyen messze lakik?
2023. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
72%
Non-stop elérhető? Mert nálam a face is azt jelzi, hogy igen, aztán a nagy francokat.
2023. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%
Vagy kapcsolata van amit letagad vagy mással is kavar amit szintén letagad.
2023. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
20%
12 órás műszakokban dolgozik a gyártósoron, két nap munka, két nap szabad és közben gazdag csádnak adja ki magát. Munkanapokon nincs rád energiája.
2023. jan. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
64%

17# 12 órás műszakban dolgozhat orvosként is, 2 nap munka 2 nap szabad, közben gazdag, és magánrendel is, nincs ideje írogatni a semmiről.

Intelligens ember nem fecseg összevissza értelmetlen hülyeségeket.

Amúgy meg aki soron van gyárban, többnyire az 5.-ik mondat után kiderül hogy milyen szinten van a társadalomban a szövege alapján.

2023. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyuszicsibe... Ez egy nős pasi. Csak dugni akar, és nem akkor megy amikor akar hanem amikor lehetősége van rá.

Az meg hogy mi van az adatlapján teljesen irreleváns. Nyilván nem fogja írni hogy házas és 2 gyereke van.

2023. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Tarskereson egyszerre sok jelolt, tobb match, parhuzamos levelezes.

Es mig anno ingatlanhirdeteseknel meg a jobbaknak eszukbe jutott lemondani, ha mar tudtak, hogy masik jobban erdekli, itt nem szokas.

Automatikusan futjak a korok egy reszet, aztan rostalnak.

2023. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!