Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt ,viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt ,viselkedik így egy 40 éves felnőtt férfi ?

Figyelt kérdés
Kivételesen nagyon szimpatikus volt az egyik társkereső appon. Beszélgettünk órákig,amin meg is lepődtem . Igaz jöttek a szexuális témák is (én se vagyok gyerek, ő se !!) ,de utána abba maradtak. Le jönne hozzám stb... vacsora,séta .Nem zárkóztam volna el előle ! Másnap teljesen el tűnt amit nem értettem ezek után pláne ...nem ír nem keres pedig elérhető is ,tegnap annyit írt ,hogy miújság hölgyem válaszoltam azóta se semmi rá ,de ha valamit meg osztok jön a like ... Ezt valaki meg tudja nekem magyarázni ilyenkor mi is van vagy miért? Előre is nagyon szépen köszönöm !
2023. jan. 26. 15:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
78%

"tegnap annyit írt ,hogy miújság hölgyem válaszoltam azóta se semmi rá"

Közbe lett más, akit ott a környéken meg dughat. Téged meg talonban tart. Majd ha a másik nem ér rá, ne félj elővesz. Ilyennel mit foglalkozol meg gondolkozgatsz rajta, hogy mé nem ír? Nem nagy energiát tesz bele "miujság hölgyem", ettől már lecsúszott a bugyesz??

2023. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
82%
Oka van, hogy ennyi idősen társkeresőn nyomja. Megkockáztatom, ott kalandozik úgymond.
2023. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
76%

"Ennek semmi értelmét nem látom,nem pazarolok rá ennyi energiát sem"

Ez bizony k*rva nagy energia.

"Lemegyek majd lesz vacsika, séta

Miujság hölgyem."

Huhh el is fáradtam, olyan nagy energia volt. Aztaa rendes izomlázam lett.

2023. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 mikeXxX ***** válasza:
69%

Kèrdező !!!

Azèrt ne legyèl naív nő ha valakinek az van kint hogy egyedülálló az fb-n mèg nem = garancia nekem is ez van kint mióta fb-m van mègis volt rengeteg kapcsolatom közben azèrt mert nem szeretnèk mindent megosztani ott mèg lehet párom !

Szerintem ez az ember csak játszik veled ès csak arra kellesz neki sokat nem látnèk bele ilyen emberbe !

Nekem is volt olyan nő az èletemben aki több hónapig mèregetett szemezett ès stb ( egy kerületben lakunk ) majd teljesen véletlenül a munkahelyèn kötöttem ki kommunikálni kezdtem vele megadta az fb-t be is jelöltem írtam is neki kèrdeztem is tőle vissza jelölt de semmi üzenet ezt azèrt írom le hogy lásd a másik oldalt is vannak ilyen emberek akiket nem lehet hová tenni ! 43f

2023. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!