Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazuk lehet? Tényleg hagynom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazuk lehet? Tényleg hagynom kéne?

Figyelt kérdés

Szóval ez az első évem az egyetem, és közös ismerősök által megismerkedtem egy arab fiúval a kérdésemnek kulcs eleme ezért részletezem hogy Szaúdi,

egy buliba találkoztunk és hát jól alakult így elmentem vele egy randira ahol megtörtént.

Ez volt decemberben, anyueknak mikor elmeséltem tudjuk hogy reagáltak jöttek azzal a perzsa szerelem könyvel vagy mi, meg a sztereotipiakkal, és bevallom nem vagyok rasszista de enis megijdtem egy kicsit, 26 éves és csak látogatóba volt itt de azóta találkoztunk mert hétvégén eljött, amikor együtt vagyunk semmilyen erőszakot nem veszek észre se a jellemén se amúgy se, a családjáról mutatott képet de nem akar feleségül venni ahogyan azt szoktak mondani, jól érzem magam vele de tényleg félek bele bonyolódni!

Mit csináljak hallgassak ezekre a dolgokra mikor jól érzem magam vele, vagy tényleg igaz minden arab férfira ez a fajta viselkedés ?

Ne haragudjatok ha hiba van benne de egész éjjel ezen agyalok mar egy hete, aludni sem tudok



#szerelem #párkapcsolat #arab #szaúdi arábia
2023. jan. 29. 05:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
29%

Szaudi vagy uk?


Ha muszlim akkor gáz. Ha keresztény akkor nem biztos.

2023. jan. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%

Majd meglatod, hogy ha nem hallgatsz a szüleidre, hogy mi lesz.

Egyébként tök mindegy, hogy merre élsz vele mindenhol követni kell az életstílusát-hárem és neked qss röviden tömören.

Ha neked ez megfelel, hogy még a kutyát is többre tekinti, mint téged, akkor légy vele.

De az tuti, hogy ráfizetsz.

2023. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%
Eszköznek jó vagy neki...
2023. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Istenem hajnali 5kor írtam félálomban de gyerünk a nyelvtan mesterek itt élik ki a frusztrációjukat


#11 Erre inkább nem írok semmit, Szaúdi de angliában született, és leírtam hogy keresztény

2023. jan. 29. 11:24
 15/27 anonim ***** válasza:
83%

Honnan tudod, hogy keresztény? Ezek a legfontosabb szempontok: ha szaúdi és ott született, akkor muszlim. Ha muszlim akkor te egy tárgy vagy, aki gyerekeket szül és nevelheti őket, de a másik feleségét is. Azt csinál amit akar, ha 5 évig nem néz rád, akkor se szólhatsz semmit. Ha szaúdban élsz vele, akkor büntetlenül megölhet. Ilyesmi szabályok vannak.


Ha keresztény az teljesen más, ha a ukben kell vele élni, akkor van esély normál életre. Nekem mindig gyanús az, hogy ezek a népek miért jönnek Magyarországra. Ha idejönnek, akkor mit csinálnak. Ha felszednek egy csajt, akkor az miért hiszi, hogy ő az egyetlen. Egyébként meg csinálj egy clamidia tesztet, mert az a leggyakoribb meddőségi ok.

2023. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
86%
Majd megtudod ha terhes leszel. Te már választottál
2023. jan. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
57%

Nekem nincs frusztációm, de ne haragudj, egy egyetemistától azért elvárná az ember, hogy a SAJÁT nyelven tudjon helyesen toldalékolni.


Pl: ha valaki valahol valamit csinál, akkor BAN, pl AngliáBAN lakik

2023. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

#15 Mondta hogy keresztény mivel a családja áttért mikor Angliába érkezett


#17 Mikor telefonon ír az ember nem elvárható és senki nem foglalkozik a helyesírással egy pár frusztráltat kivéve

2023. jan. 29. 15:10
 19/27 anonim ***** válasza:
54%
Akkor mi a kérdés? Ha nem muszlim, akkor jó életed lesz:)
2023. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
51%
A muszlimok sohasem térnek át! Most nincs időm kifejteni, de 100% ismerem az arab kúltúrát.
2023. jan. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!