Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazuk lehet? Tényleg hagynom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazuk lehet? Tényleg hagynom kéne?

Figyelt kérdés

Szóval ez az első évem az egyetem, és közös ismerősök által megismerkedtem egy arab fiúval a kérdésemnek kulcs eleme ezért részletezem hogy Szaúdi,

egy buliba találkoztunk és hát jól alakult így elmentem vele egy randira ahol megtörtént.

Ez volt decemberben, anyueknak mikor elmeséltem tudjuk hogy reagáltak jöttek azzal a perzsa szerelem könyvel vagy mi, meg a sztereotipiakkal, és bevallom nem vagyok rasszista de enis megijdtem egy kicsit, 26 éves és csak látogatóba volt itt de azóta találkoztunk mert hétvégén eljött, amikor együtt vagyunk semmilyen erőszakot nem veszek észre se a jellemén se amúgy se, a családjáról mutatott képet de nem akar feleségül venni ahogyan azt szoktak mondani, jól érzem magam vele de tényleg félek bele bonyolódni!

Mit csináljak hallgassak ezekre a dolgokra mikor jól érzem magam vele, vagy tényleg igaz minden arab férfira ez a fajta viselkedés ?

Ne haragudjatok ha hiba van benne de egész éjjel ezen agyalok mar egy hete, aludni sem tudok



#szerelem #párkapcsolat #arab #szaúdi arábia
2023. jan. 29. 05:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne kerdes ha biztos lenne benne.
2023. jan. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem szabad belebonyolódni. De milyen egyetemre jársz, hogy ilyen rossz a helyesírásod?
2023. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
orvosira jár, ezért csúnya is:)
2023. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Ha szereted vele maradsz, ha nem, akkor nem. Ennyi
2023. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
53%
18. egy egyetemistának igenis fontos kell, hogy legyen a magyar helyesírás, nem csak a frusztráltaknak.
2023. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Bocsi, a lefeküdtem egy szó, mert az igekötő közvetlenül az ige előtt áll, de le akart feküdni már három szóba írandó, mert van köztük egy harmadik szó is, az akart.

A szaúdi meg kis sz, mert melléknév. A budapesti is kisbetű, ha melléknév lesz a Budapest tulajdonnévből.

Nem olvastam el minden szövegedet itt, a többi hibát nem láttam, de ezek elég súlyosak egy egyetemistától.

A kérdésre válaszolva: nem az lenne a baj, hogy téged, vagy te őt lenézed, hanem a születendő gyerekre kell gondolni ilyenkor. Milyen érzés lesz neki félig romaként, ill. félig arabként élni az életét. Valaki azt mondta nekem, aki félig volt zsidó, hogy ennél rosszabb nincs, mert egyik csoport sem fogadja be. Így ismerkedjél más fajtabelivel.

nov. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!