Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagalnál erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagalnál erre?

Figyelt kérdés
Barátom annó randizgatot a kolléga nőjével. Itt meg nem ismertük egymást. Aztán később össze költöztek hogy együtt könnyebb legyen. Itt kezdtünk ismerkedni a barátommal. Sokat voltam fent náluk. Én úgy láttam ők csak baratok. Ez 4 hónapja volt. Azóta együtt lakunk ketten. Ma mondta hogy a kolléga nő meghivta 2 napra nyaralni. Ti hogy reagalnatok?

2023. febr. 2. 14:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt le felejtettem hogy soha nem volt köztük semmi még egy csók se.
2023. febr. 2. 14:37
 2/12 anonim válasza:
81%

Téged is beleértett a meghívásba? Ha nem, azért az eléggé fura. Kérdezz rá!

Egyébként nekem is a lakótársam férfi, barátként költöztünk egy kétszobásba, de eleinte nyomult, így meg kellett húznom a határokat, hogy mi csak együtt lakunk. Lehet ott is volt egy kis szikra, valamelyikük részéről.

2023. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Hol lehet ilyen buta csajokat felszedni, mint te?

2023. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Hallottam ilyet. Tényleg nem szexeltek vagy nem sokat jelentett számukra. Több info kéne. Ha engem egy ilyen csaj elhívna két napra és el akarnék menni, akkor a végtelenségig tagadnám.
2023. febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Barátom jött oda és mondta. De ő még gondolkodik rajta hogy menjen vagy sem. Csaj volt már hogy többször elhivta bulizni ,moziba stb... De ő mindig nem et mondott. Itt sem voltunk még akkor együtt.
2023. febr. 2. 15:08
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Te hogyan reagáltál?

Elfogadta a meghívást? Ezt még nem mondtad.

2023. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Most látom, hogy még gondolkodik.
2023. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdeztem volna tőle, hogy és "hogy reagált arra, hogy nemet mondtál? "
2023. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
A férfi-nő barátság, ami tényleg tiszta barátság az olyan ritka, mint a fehér holló. Létezik, 100-ból 1.
2023. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondani lehet bármit, de ha randiztak és összeköltöztek, akkor szexeltek, persze lehet nem volt csók, de szex tuti volt és valószínűleg van és lesz is.
2023. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!