Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban előfordulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban előfordulhat olyan, hogy a partner egy-másfél napig nem ír ránk és nem keres egyáltalán?

Figyelt kérdés
'Túl pörgős napra' meg hasonlóra hivatkozva.

2023. febr. 3. 12:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen kapcsolatom

Én voltam a nem megértő meg a hisztis pedig de fontos vagyok

Aztán kiderult hogy közben tarskereson vadaszgatott Oda volt ideje irni

2023. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
12: "legjobb védekezés a támadás" típusúaktól jobb minél előbb megszabadulni, mert ilyenekkel jár a kapcsolat, mint amit írtál.
2023. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
11*
2023. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%

Elő

Olyankor általában a másik csajjal/pasival van

2023. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%
Mi a férjemmel nem vagyunk azaz írkálósak. Néha küldünk egymásnak mémeket meg képeket, de ennyi. 2 éve elment vagy 250 kmre egy farmra építkezésre dolgozni egy hétre. Reggel 5kor felkelt, este 9-ig dolgozott. Volt, hogy olyan fáradt volt, hogy este ahogy lefeküdt az ágyba, ereje se volt felhívni. Pedig akkor már együtt éltünk vagy egy éve. Én ebből nem csináltam problémát. Nyilván, ha napokig nem keres, nem reagál az üzeneteimre, hívásaimra, az más. Munkában sose bsztatom. Írok neki messengeren, aztán ha lesz ideje elolvassa. Ma pl délelőtt írtam neki, hogy hazafele menjem be a boltba pár dologért. Még nem olvasta. Gondolom dolgozik, nem ér rá. Van ilyen.
2023. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már mocskosul elfoglalt. A páromnak akkor is tudtam írni, legrosszabb esetben akkor mikor elmentem wcre.
2023. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16. Én is ilyen vagyok.
2023. febr. 3. 14:27
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Persze nem árt, ha előtte elmondja, hogy valami dolga lesz.
2023. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!