Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy azt mondja, vigyorogva nézné, ahogy kivérzek?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, teljesen normálisan próbálkozom nőknél és egyáltalán nem a legszebbeknél. Olyanoknál, akik hozzám hasonlóan bénák és magányosak. Mégis ünnepélyesen megkaptam a 100. visszautasítást egy éven belül egy olyan nőtől, akinek nem volt fél évnél hosszabb kapcsolata és az előző párja még bántalmazta is. Lekezelően beszélt velem, mintha a világegyetem legnagyobb abszurditása lenne, hogy mertem vele elképzelni bármit is.

Teljesen elborult az agyam, elmondtam neki mindent, és azt is, hogy mentálisan már nem bírom, egyszer már megpróbáltam felvágni az ereimet, megteszem még egyszer, legyen büszke rá, hogy ő adta meg az utolsó lökést ehhez. Erre azt mondta, hogy címet és időpontot mondjak, szívesen nézi, ahogy kivérzek, még vigyorogna is.

Erre letiltottam.


Kérdem én, hogy a francba lehet ilyen és mire fel?


2023. febr. 3. 15:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg egy kérdés: Veletek, férfiakkal miért képtelenség csak barátkozni? Miért kell minden kis kedvességbe többet beleképzelni?
2023. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Mert szexisták...

Nekik a nő nem egy ember, akivel lehet beszélgetni, időt tölteni, hanem egy darab hús, amit ha nem lehet megdugni, akkor semmire sem jó.


Azt azért persze tegyük hozzá, hogy sok férfi nem ilyen.

2023. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Öngyilkossággal fenyegetőző nyomorult fasz voltál. Én is hasonlót válaszoltam volna, t.i. allergiás vagyok arra, za fenyegetnek. Mit vártál, hogy majd megszán, hogy "jaj kérlek ne tedd, ugrok is azonnal a farkadra és eljátszom, hogy szeretlek, ha már magától nem jön az érzés, feláldozva a saját boldogságom a tiédért, csak ne tedd"? Nézz már magadra és gondolkodj már el kicsit...
2023. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Elég elmebeteg, mint ahogy az öngyilkossággal való fenyegetőzés is.

Utálom amúgy az olyan pasikat, akik úgy gondolják, hogy azért illünk egymáshoz mert ugyanolyan "béna és magányos" vagyok, mint ők. Először is egy egészségesen gondolkodó ember azért jön össze a másikkal, mert tetszik neki. A magány meg nem is értem miért probléma, jobb lenne párkapcsolatból kiszedni valakit?? Nem csodálom, hogy 100 nőnek se kellett a lehúzó társaságod.

2023. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha, másra nem is, arra legalább jó volt a bántalmazó kapcsolata, hogy megtanulja, hogy kell az ilyen manipulatív hulladékokkal bánni. Nyugi, nem gondolta komolyan, nem nézné végig, de aki öngyilkossággal fenyegetőzéssel, akar rávenni valakit a szexre, az mást nem is érdemel.
2023. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
A csaj reakciója harmatos tavaszi lóf.sz a te elborult, manipulatív agyvérzésedre, én azt mondom. Tartsd magad távol a nőktől szerintem.
2023. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát haver... Egy felzaklató kijelentést tettél neki, hogy öngyilkolod magad miatta, azt is hogyan terveznéd.

Tehát érzelmileg terrorizálod a másik embert, hogy megsajnáljanak.

Ő erre kapcsolt rá és viszontválaszként szintén egy felzaklató kijelentést tett és még fel vagy háborodva, mert nem ezt vártad, hanem a tutujgatást? Utolsó mondatként annyit, hogy nem vagyok pszichológus, de azt tanácsolom, ne legyél öngyilkos! Én sem kellek senkinek, de a pénz átsegített a borúsabb napokon. Dolgozz, hogy időd sem legyen hülyeségeken agyalni. Az majd leköt!

2023. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!