Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akiket férfiak kiszolgálna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akiket férfiak kiszolgálnak, tényleg kiakadnak ha akad egy férfi aki nem?

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 14:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kiakadni? Min?

A példád alapján, ha 10-en ugranak, akkor akadjak ki, mert ismerek másik ezret, akik nem? Nem is értem a kérdést.

2023. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te a kiszolgálást kevered a kedvességgel és az udvariassággal.
2023. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Például tudod hogy csak kiírod közösségi médiára hogy "valaki kocsival el tudna vinni ide vagy oda" és 1 percen belül 10 kan ajánlkozik. És ehhe hasonló dolgok.


Akkor nagyon szép nő vagy és szex/párkapcsolat az indokok arra, hogy ugrálnak, bár nem hiszem, hogy minden pasas ilyen.

2023. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze azt nem látod, hogy tízből kilenc megírja privátban, hogy cserébe szexet akar, a tizedik meg egy olyan összeget kér benzinpénz címen, ami a taxi duplája.

Mindezt személyesen tapasztaltam, mikor VÉSZHELYZETBEN segítségre szorultam.

A szexet akarók fele még ráadásul házas is (volt).


Tényleg, mekkora szerencse nőnek lenni, és micsoda kiszolgálás!


Aki meg nőként kicsit kedvesebb, mosolygósabb, arról egyből azt hiszik, hogy minden faxba beleül.

2023. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!